تعطیلی سه روزه تئاتر شهر و تماشاخانه ایرانشهر


به مناسبت سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و قیام خونین پانزده خرداد مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه ایران‌شهر به مدت سه روز تعطیل است.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، تمامی نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای چهارسو و سایه روزهای پنجشنبه سیزدهم و جمعه چهاردهم خرداد به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) به صحنه نمی‌روند.

بر اساس این گزارش، تنها نمایش « راه مهر راز سپهر» به کارگردانی شکرخداگودرزی روز پنجشنبه ۱۳ خرداد ماه به جای ساعت ۲۰:۳۰، از ساعت ۱۹ در تالار اصلی میزبان علاقه‌مندان تئاتر است.

هم‌اکنون نمایش‌های«راه مهر، راز سپهر» به کارگردانی شکرخدا گودرزی در تالار اصلی، «بیگانه» به کارگردانی مسعود دلخواه در تالار چهارسو، «اکتبر ۱۹۴۲، پاریس» به کارگردانی مسعود موسوی در تالار سایه و پروژه «تئاتر را باید به آتش کشید» کاری از گروه کارگاه تئاتر بندرعباس در تالار قشقایی میزبان علاقه مندان تئاتر هستند.

این در حالی است که پروژه گروه کارگاه تئاتر بندرعباس دوازدهم خرداد ماه به اجرای خود پایان می‌دهند.

تماشاخانه ایرانشهر نیز در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه مصادف با ۱۴،۱۳ و ۱۵ خرداد ماه اجرایی نخواهد داشت.

تماشاخانه ایران‌شهر از روز یکشنبه ۱۶ خرداد با اجرای نمایش های “صور اسرافیل” به کارگردانی عامر مسافرآستانه و “بیرون پشت در” به کارگردانی ایمان اسکندری در سالن استاد سمندریان و نمایش های “شکار مرغابی” به کارگردانی حمیدرضا قطبی و “من خیال تو نیستم” به کارگردانی حمید شریف زاده در سالن استاد ناظرزاده ، میزبان فرهیختگان، هنرمندان و مخاطبان گرامی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *