میزبانی تماشاخانه انتظامی از دو نمایش «درس» و «احساسات عمومی»


 دو نمایش «درس» و «احساسات عمومی» از ۱۸ آبان تا ۱۲ آذر در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران روی صحنه می‌روند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، دو نمایش «درس» به کارگردانی پریناز آل آقا و «احساسات عمومی» به کارگردانی عابس خلقی از ۱۸ آبان تا ۱۲ آذر در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران روی صحنه می‌روند.

نمایش «درس» نشوته اوژن یونسکو به کارگردانی پریناز آل آقا از ۱۸ آبان هر شب ساعت ۱۸:۳۰ در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران روی صحنه می‌رود.

در این اثر نمایشی پرنیان گودرزی، تینا بخشی (مهمان از گروه پاییز٨٧)، علی ابراهیمی به ایفای نقش می‌پردازند. همچنین علی طهرانچی طراح صحنه، امیر اسماعیلی طراح لباس، مازیاررافتی طراح نور غیرمتعارف، سید میثم قاسمی نژاد طراح حرکت و انتخاب موسیقی، تینا بخشی طراح گریم، نشاط رحمتی و علیرضا رنجبر اجرا گریم، زهره صفی نور، ساناز دریایی عکاسان، محسن اسلامی، میلاد صیادی دستیاران کارگردان، گروه ردپا طراح پوستر، بروشور، علیرضا رحمانی ساخت تیزر و بهمن عباسی (کارگاه قائم) ساخت دکور این نمایش را برعهده دارند.

نمایش «احساسات عمومی» به کارگردانی عابس خلقی از ۱۸ آبان هر شب ساعت ۲۰ در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران به روی صحنه می‌رود. خلقی این نمایش را بر اساس متنی از ناصر حبیبیان کارگردانی کرده است. بازیگران این نمایش امیر جنانی و محسن رستگار هستند.

در خلاصه این نمایش آمده است: احساسات عمومی، قصه شب آخر یک زندانی محکوم به اعدام است؛ هنگامی که او را از سایر زندانیان جدا کرده و به انفرادی می‌برند. جایی که به آن سوئیت می‌گویند و در سوئیت زندانبان نباید با زندانی حرف بزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *