تماشاخانه سه نقطه با ۹ نمایش میزبان جشنواره تئاتر فجر می شود


تماشاخانه سه نقطه با اجرای نه نمایش صحنه ای در سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، دومین سال حضور خود در بخش به علاوه تئاتر فجر را همراه با تماشاگران، میهمانان، هنرمندان و دانشجویان تجربه می کند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل روابط عمومی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه، سالن های استاد رکن الدین خسروی و استاد خسرو شکیبایی این مجموعه آموزشی و تئاتری میزبان نه نمایش صحنه ای در بخش به علاوه تئاتر فجر جشنواره سی و پنجم هستند.

بر همین اساس نمایش های : پاییز نگفته بود نوشته رضا گشتاسب و کارگردانی زیبا دریاسفر از بوشهر ، بخاطر پدرم نوشته و کارسعید کاظمی ، زندگی من و موریس نوشته فاطمه کاظمی و کارگردانی محمدجواد سجادی محصول تهران- اصفهان ، بیشعوری نوشته و کارعلی حسینی و نمایش تکرار نوشته جمشید خانیان و کارگردانی بیژن مرادی ازکرمانشاه روزهای یکم تا نهم بهمن در سالن استاد خسرو شکیبایی به روی صحنه می روند.

همچنین سالن استاد رکن الدین خسروی نیز در این تماشاخانه میزبان : رادیو تیاتر شین نوشته: متین نظری و کارگردانی محمدرضا جمال ، شک نوشته جان پاتریک شنلی و کارگردانی رضا دشتکی ، فراموشی نوشته داریوش ربیعی و کارگردانی: ملیحه سلیمانی از شهرکرد و سهراب و آغاز گرگ نوشته و کارگردانی احسان روحی از مشهد خواهد بود. این نمایش ها نیز از روز دوم تا نهم بهمن روی صحنه می روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *