تماشاخانه سه نقطه میزبان “زندگی من و موریس” می شود


نمایش ˝زندگی من و موریس ˝نوشته فاطمه کاظمی و کارگردانی محمد جواد سجادی اجرای عمومی خود را از روز یکشنبه ۲۵ مهرماه در سالن استاد خسرو شکیبایی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه آغاز می کند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ،  “زندگی من و موریس” که در بخش ” نمایش های کامل” پنجمین جشنواره تخصصی بازیگری سه نقطه در تیرماه امسال حضور یافته و موفق به کسب عنوان بهترین بازیگر زن از نگاه گروه داوران مرکب از نسیم ادبی، حمیدرضا نعیمی و رضا ثروتی شده بود، با حمایت مجموعه تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه از یکشنبه ۲۵ مهرماه امسال تا ۱۴ آبان اجراهای عمومی خود را در سالن استاد خسرو شکیبایی تجربه می کند.

محمد جواد سجادی کارشناس ارشد کارگردانی تئاتر ، فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرد و تاکنون در ۱۵ نمایش به عنوان نویسنده، کارگردان، بازیگر و طراح حضور داشته و جوایز متعددی را نیز از جشنواره های موضوعی، استانی و منطقه ای فجر کسب کرده است. فاطمه کاظمی بازیگر نمایش زندگی من و موریس نیز که از سال ۹۲ به صورت حرفه ای به عرصه بازیگری قدم گذاشته و موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر زن از پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه برای نمایش من و موریس نیز شده، اولین تجربه خود را در مقام نویسنده با همین نمایشنامه کسب کرده است.

عواملی که در تولید نمایش “زندگی من و موریس ” حضور دارند عبارتند از: طراح و کارگردان: محمدجواد سجادی

نوبسنده و بازیگر: فاطمه کاظمی، دستیار کارگردان: راضیه فاضلی، مدیر صحنه: ابولفضل صفوی، عکاس: مریم سجادی، منشی صحنه: عرفان آیتی، طراح پوستر و بروشور: راضیه فاضلی، مشاور اطلاع رسانی و تبلیغات: مصطفی محمودی، روابط عمومی و امور ارتباطات رسانه ای: ندا الماسیان طهرانی، تبلیغات فضای مجازی: طراحان هنر ایرانیان ( نساء نیکو- لاله محمودی) زهرا نجفی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *