اجرای «شاهزاده خانم بدترکیب» تا ۲۴ اردیبهشت ادامه دارد


اجرای نمایش «شاهزاده خانم بدترکیب» به کارگردانی مریم کاظمی که با استقبال پرشور خانواده ها روبرو شده تا ۲۴ اردیبهشت ماه ۹۵ بر صحنه تالار هنر ادامه دارد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، این نمایش شاد و موزیکال نوشته اوراند هریس است که با ترجمه حسین فدایی حسین و کارگردانی و طراحی مریم کاظمی برای مخاطبان کودک و نوجوان آماده شده است.

جمعی از هنرمندان نام آشنای تئاتر و تئاتر کودک و نوجوان همچون حسین محب‌اهری، مریم کاظمی، میترا کریم‌خانی، هایده حسین‌زاده، شراره طیار، پریسا فلاح‌زاده، نازنین صفا، مسعود مهرابی، سعید قره داغلی، شیما میرمهدی، نرگس صفا منش، مهدی رمضان زاده، مریم علیپور، پویا ششپری و ماندانا عبقری و مهراد زمانی در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

طراحی صحنه این نمایش را سینا ییلاق بیگی، طراح لباس را مژگان عیوضی، طراحی و ساخت عروسک‌ها را سهیلا باجلان و طراحی ماسک و کلاه گیس را افسانه قلی‌زاده بر عهده دارند.

«شاهزاده خانم بدترکیب» با موسیقی فرید نوایی روی صحنه می‌رود. طراحی پوستر و بروشور این نمایش را پریسا فلاح‌زاده و عکاسی آن را سیامک زمردی مطلق برعهده دارند. مهراد زمانی نیز دستیار کارگردان این نمایش است.

نمایش «شاهزاده خانم بدترکیب» که به ماجرای شاهزاده خانمی اخمو و بد اخلاق به نام اسمیرالدا می‌پردازد هر روز غیر از شنبه ها در ساعت ۱۸ روی صحنه است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *