تمدید سه نمایش در مرکز تئاتر مولوی


نمایش های «از خط زرد فاصله بگیرید»، «فرایند» و «ادیپ افغانی» به دلیل استقبال تماشاگران تمدید شدند .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی سه نمایش «از خط زرد فاصله بگیرید» به کارگردانی رضا رشادت، «فرایند» به کارگردانی علی کرسی زر و «ادیپ افغانی» به کارگردانی مجتبی جدی به دلیل استقبال چشمگیر تماشاگران به مدت ۳ شب دیگر تمدید شدند. اجرای این سه نمایش که هر سه از آثار منتخب تئاتر دانشگاهی ایران هستند، تا روز جمعه، ۲۳ شهریورماه ادامه خواهند داشت.

بنا بر این گزارش در نمایش «از خط زرد فاصله بگیرید» امین اسفندیار، گلزار حذفی، نادر خوش‌بخت، داریوش رشادت، بی‌تا عزیز‌‌‌‌ اقلی، گلنوش قهرمانی و حسین کریمی به ایفای نقش می پردازند. همچنین در نمایش «فرایند» سپهر طهرانچی، مریم زارعی، مهرنوش حاجی خانی، بهراد سلاح ورزی، مازیار سیدین، دنیا دائمی، سعید کرمی، کیمیا کاوند و در نمایش «ادیپ افغانی» مجتبی پیرزاده و پریسا هاشم پور به ایفای نقش می پردازند.

قابل ذکر است نمایش های «از خط زرد فاصله بگیرید» و «فرایند» در بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی شرکت و به عنوان آثار برگزیده برای اجرای عمومی معرفی شده بودند.

علاقه‌مندان برای دیدن نمایش های «ادیپ افغانی»، «از خط زرد فاصله بگیرید» و «فرایند»  که تا ۲۳ شهریور ماه هر روز به ترتیب در ساعتهای ۱۸، ۱۹:۳۰ و ۲۱ به صحنه می‌روند، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *