تمدید نمایش «به خاطر خواب من» به مناسبت هفته دفاع مقدس


نمایش «به خاطر خواب من» به نویسندگی مهدی نصیری و کارگردانی کیانوش احمدی همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس به مدت یک هفته و تا ۶ مهرماه تمدید شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش «به خاطر خواب من» به نویسندگی مهدی نصیری و کارگردانی کیانوش احمدی که از روز یکشنبه ۱۲ شهریورماه در تماشاخانه استاد نصیریان پردیس تئاتر تهران روی صحنه رفته است همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس به مدت یک هفته تمدید شد.

در این نمایش با سه زن آشنا می‌شویم که در فضایی رویا گونه به دنبال همسران خود به خط مقدم جنگ می‌آیند. هر کدام از این زن‌ها دچار مشکل و معضلی اجتماعی شده‌اند و از همسران خود می‌خواهند که برگردند …

در نمایش «به خاطر خواب من» پناه باقریان، عاطفه حق شناس، نغمه نخعی شریف، محمد جبارنیا، محمود ساعی، علی محمدی، عباس رحمانی مطلق ایفای نقش می‌کنند.

سایر عوامل این نمایش عبارتند از دستیاران کارگردان: سعید کریمیان، فرزاد ابوعلی، مهدی رمضان زاده، طراح نور و صحنه: کیانوش احمدی، طراح پوستر و بروشور: جواد نقدی آجقان، موسیقی: فرزاد ابوعلی، طراح گریم: علی وفایی زاده، عکاس: رامین شیروانی، مدیر صحنه: علی اعظم الاملجی، منشی صحنه و افکتور: احمد دولت آبادی، میثم رضایی نژاد، مدیریت اجرای: کاظم کامور بخشایش، حسن همتی، روابط عمومی: بنیامین صیادی نیا.

نمایش «به خاطر خواب من» به نویسندگی مهدی نصیری و کارگردانی کیانوش احمدی تا ۶ مهرماه هر روز در ساعت ۱۸:۳۰ به روی صحنه می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *