جدول اجراهای «بخش بین‌الملل» جشنواره دانشگاهی تغییر کرد


دبیرخانه نوزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران با انتشار اطلاعیه از ایجاد تغییر در جدول بخش صحنه‌ای جشنواره خبر داد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی نوزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی،  در متن این اطلاعیه آمده است:

به‌رغم‌ پیگیری‌های صورت گرفته و برنامه‌ریزی منسجم برای برگزاری هرچه باکیفیت‌تر کارگاه‌های آموزشی و اجراهای «بخش بین‌الملل»، امکان سفر “جولین همیلتون”، “اندرو داوسون” و ” رومن  داوسون” به‌دلیل مهیا نشدن تشریفات روادید فراهم نشد.

با توجه به تغییر پیش آمده اجراهای «پیشوا» و «پرتره لند اسکیپ» به کارگردانی جولین همیلتون همراه با اجرای «حضور و غیاب» به کارگردانی اندرو داوسون در مرکز تئاتر مولوی از جدول اجرایی جشنواره حذف شد.

طبق برنامه‌ریزی دبیرخانه نوزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران؛ قرار بود این دو هنرمند علاوه بر برگزاری گارکاه و اجرا در تهران؛ با همکاری شهرداری اصفهان، برای برپایی کارگاه‌های آموزشی و اجرا در قالب جشنواره تئاتر دانشگاهی به این شهر فرهنگ دوست کشور نیز سفر کنند که متاسفانه میسر نشد.

لازم به ذکر است، نمایش «زبان کوهستانی/ ایمان به خود» به کارگردانی علی‌اکبر علیزاد علاوه بر روزهای یکشنبه و دوشنبه؛ ساعت ۱۸ روز شنبه، یکم خرداد ماه نیز در تالار مولوی روی صحنه می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *