جدول اجراهای هفدهمین جشنواره تئاتر تجربه


هفدهمین جشنواره تئاتر تجربه با ۵۱ اثر از ۱۴ اسفند ماه در دانشگاه تهران آغاز به کار می‌کند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، با اعلام جدول هفدهمین جشنواره تئاتر تجربه این رویداد فرهنگی آماده میزبانی آثار پذیرفته شده در این دوره از جشنواره است. طبق جدول ارائه شده این جشنواره از ۱۴ اسفند سال جاری با نمایش «نکته‌دان عشق» اثر امیرحسین گلکار در حیاط پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران آغاز می‌شود.

در این دوره مجموعاً ۵۱ اثر از دانشگاه‌های سوره تهران، هنر تهران، پردیس هنرهای زیبا، هنر و معماری تهران، علمی و کاربردی، هنر دامغان و علوم پزشکی اصفهان در سالن‌های مختلف دانشگاه تهران و مرکز تئاتر مولوی اجرا می‌شوند. از این میان ۱۱ نمایش در بخش رقابتی صحنه‌ای، ۱۰ نمایش در بخش رقابتی کوتاه و خلاق، پنج نمایش در بخش پایان‌نامه‌های برگزیده، چهار اثر در بخش مدرسان، ۶ نمایش در بخش غیررقابتی، هفت اثر در بخش تجربه اجرا در مکان‌های نامتعارف و هشت اثر در بخش نمایشنامه‌خوانی حضور دارند.

طبق جدول تالار مولوی، سالن‌های سمندریان، صمیمی‌مفخم و ناظرزاده پردیس هنرهای‌زیبا به همراه تالار آوینی، حیاط پردیس و کارگاه شماره یک دانشگاه میزبان آثار و مخاطبان هفدهمین جشنواره تئاتر تجربه هستند.

هفدهین جشنواره تئاتر تجربه در هفت بخش مدرسان، صحنه‌ای، کوتاه، پایان‌نامه، تجربه اجرا در مکان‌های نامتعارف، غیررقابتی و نمایشنامه‌خوانی و به همت دانشکده هنرهای نمایشی پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران و مرکز تئاتر تجربی و با همکاری انجمن علمی نمایش پردیس هنرهای زیبا و کانون تئاتر دانشگاه تهران از تاریخ ۱۴ تا ۲۱ اسفند ماه ۱۳۹۵ و با دبیری آقای حسین عبدالهی برگزار می‌شود.

تئاتر فستیوال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *