انتشار جدول نمایش‌های فجر استانی چهارمحال و بختیاری


جدول برنامه اجرای نمایش های سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر (بخش فجر استانی )چهارمحال و بختیاری منتشر شد.

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از چهارمحال و بختیاری، دبیر فجر استانی چهارمحال و بختیاری گفت: سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر (بخش فجر استانی )چهارمحال و بختیاری از  ساعت ۱۵  روز پنج شنبه ۲۰ دی ماه جاری با خوانش نمایشنامه استثناء و قاعده اثر بر تولت برشت و کارگاه بررسی فن بیگانه سازی در تئاتر برشت با حضور دکترکمال الدین شفیعی آغاز خواهد شد.

فرشید بزرگ نیا افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته  اجرای نمایش ها از روز پنج شنبه مورخ ۲۹ دیماه آغاز و تا یک شنبه ۲۳ دیماه ادامه خواهد داشت و ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۲۱ دیماه مراسم اختتامیه در تماشاخانه مهر شهرکرد برگزار می شود.

او گفت: در این جشنواره ۶ نمایش صحنه ای از استان های خوزستان، تهران، البرز و کرمانشاه به روی صحنه خواهد رفت.

بزرگ نیا افزود: همزمان با برگزاری این جشنواره ۴ اثر برگزیده جشنواره تئاتر طنز چهارمحال و بختیاری در شهرستان های فارسان، اردل و کیار به روی صحنه خواهند رفت.

دبیر سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر (بخش فجر استانی) چهارمحال و بختیاری گفت: برگزاری نمایشگاه و فروشگاه کتاب های تخصصی نمایش در تماشاخانه مهر و نشست های نقد بررسی آثار نمایشی از دیگر برنامه های این جشنواره است.

علاقه مندان برای دیدن نمایش های این جشنواره می توانند ساعت ۱۱  و ۱۸  به تماشاخانه مهر واقع در شهرکرد، میرآباد غربی، میدان ابوریحان مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *