جشنواره تئاتر مهر کاشان با ۲۰۰ اثر از شهرهای کشور


دبیر دهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، از ارسال ۲۰۰ اثر از آثار هنرمندان شهرهای مختلف کشور به دبیرخانه این جشنواره خبر داد.

 تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، مهدی نادعلی اظهار داشت: با توجه به اعلام آخرین مهلت آثار هنرمندان تا ۱۰ شهریورماه به دهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر، تاکنون ۲۰۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره در فرهنگسرای مهر ارسال شده است.

وی خاطرنشان کرد: متون ارسال شده به دبیرخانه در حال حاضر توسط کمیته فنی و داوران بازخوانی می‌شود.

به گفته وی، آثار از شهرهای اصفهان، شیراز، مشهد، تهران، رشت، کردستان، قرچک، سمیرم، سقز، مسجد سلیمان، شهرضا، شاهین شهر، آبادان، ایلام، فارس، مریوان، البرز، خوزستان، لاهیجان، لرستان، نجف‌آباد، تبریز، ارومیه، ساری و نیشابور به دبیرخانه ارسال شده است.

دبیر دهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان در ادامه گفت: تمام علاقمندان می‌توانند تازه‌ترین آثار خود را با محوریت فرهنگ و حقوق شهروندی، قصص و آموزه های دینی، ولایت و حقانیت اسلام، فرهنگ و ایثار و شهادت، نقش خیرین در ازدواج جوانان و رفع فقر در اجتماع، همیاری و محبت متقابل مدیران نظام اسلامی و مردم در جشنواره شرکت دهند.

نادعلی، با اشاره به اینکه امیر سعید نبی مدیر اجرایی دهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان است افزود: این جشنواره در بخش های تئاتر صحنه‌ای، نمایش خیابانی، نمایشنامه‌خوانی، کارگاه‌های آموزشی، نشست‌های تخصصی و بخش دانش‌آموز برگزار می‌شود.

وی در پایان متذکر شد: دهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان در نیمه دوم مهرماه از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر خم در فرهنگسرای مهر کاشان برگزار می‌شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *