حال عمومی جمال اجلالی رو به بهبودی است


جمال اجلالی بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون کشور که چندی پیش به دلیل سکته مغزی در بخش مراقبت های ویژه بستری شده بود ، به زودی به بخش منتقل می شود .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، وضعیت عمومی جمال اجلالی بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون که بر سر فیلمبرداری سریالی در شمال کشور صبح دوم بهمن به دلیل سکته مغزی در بیمارستان بوعلی ساری بستری شد ، رو به بهبودی است .

طی گفت وگویی که خبرنگار تئاتر فستیوال با خانم خلیلی ، همسر جمال اجلالی داشت ، وی در مورد وضعیت انتقال جمال اجلالی به بخش توضیح داد : ایشان رو به بهبودی هستند اما دکترها برای انتقالشان به بخش امروز و فردا می کنند و مشخص نیست که چه زمانی به بخش منتقل شوند . با اوضاع و احوالی که من از ایشان می بینم ، فکر می کنم تا آخر هفته به بخش منتقل شوند .

وی در مورد انتقال جمال اجلالی به تهران افزود : پس از انتقال به بخش با آمبولانس به بیمارستان پارسیان تهران منتقل خواهند شد . امروز روز ۲۶ ام است که ساری هستیم و به محض اینکه به بخش منتقل شوند ، ایشان را به تهران منتقل می کنیم .

خانم خلیلی در مورد وضعیت هشیاری همسرش گفت : خدا را شکر خطر رفع شده است . هوشیاری شان خوب است و همه را می شناسند . دستشان را تکان می دهند ، خدا را شکر فلج نشده اند فقط مقداری قدرت تکلم ندارد که دکترها گفته اند این موضوع هم اندک اندک بهبودی پیدا می کند .

وبسایت خبری- تحلیلی تئاتر فستیوال برای این هنرمند عزیز کشورمان آرزوی سلامتی می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *