حسین محب‌اهری در جشنواره عروسکی کانون تجلیل می‌شود


در آیین اختتامیه‌ هفدهمین جشنواره سراسری نمایش عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از حسین محب‌اهری تجلیل می‌شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، رضا قمرزاده معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کوکان و نوجوانان گفت: در مسیر سیاست‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در تجلیل از هنرمندان پیشکسوت، ۸ مهر در ساری مراسم تجلیل از حسین محب‌اهری در هفدهمین جشنواره سراسری نمایش عروسکی کانون برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: نگرش و رویکرد مدیر عامل کانون قدردانی از هنرمندان و پیشکسوتانی است که سال‌ها در عرصه‌ کودک و نوجوان فعالیت کرده‌اند. در همین مسیر همکاران کانون در اولویت قرار گرفته‌اند. هنگامی که این ایده از سوی مدیرعامل مطرح شد در دستور کار جشنواره‌ها قرار گرفت و برنامه‌ریزان و مدیران کانون نیز از آن استقبال کردند.

قمرزاده درباره محب‌اهری گفت: محب اهری یکی از سرمایه‌هایی است که کانون می‌تواند به آن ببالد. هنگامی که از کانون صحبت می‌شود در واقع درباره‌ یک جایگاه معنوی صحبت می‌شود. لذا هفدهمین جشنواره‌ سراسری نمایش عروسکی کانون با توجه به سال‌ها فعالیت و همکاری مستمر این هنرمند ضروری دانست تقدیر و تجلیلی از وی داشته باشد. این مراسم هم‌زمان با اختتامیه‌ جشنواره برگزار خواهد شد.

آیین اختتامیه‌ هفدهمین جشنواره سراسری نمایش عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پنجشنبه ۸ مهر در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران برگزار می‌شود. این مرکز در ساری، خیابان رودکی، بوستان سنگ واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *