حضور باران کوثری در اجرای مجدد “هم هوایی”


باران کوثری با بازی در نمایش «هم‌هوایی» کار افسانه ماهیان به صحنه می‌رود.

 

تئاتر فستیوال

 به گزارش تئاتر فستیوال ، این نمایش پیش از این در تالار «حافظ» اجرا و با استقبال مخاطبان روبرو شد. به همین دلیل گروه اجرایی آن تصمیم گرفتند بار دیگر آن را به صحنه ببرند.

ابتدا قرار بود این نمایش همزمان با عید فطر در تالار شمس موسسه فارسی زبانان(اکو) اجرا شود که به دلیل تعمیرات این تالار، آن اجرا منتفی شد اما حالا قرار است از روز ۱۱ آذر ماه در تالار شمس اجرا شود.

این نمایش در اولین اجرای خود با بازی ستاره اسکندری،الهام کردا و سارا بهرامی به صحنه رفت، اما در دومین اجرای آن، باران کوثری به گروه بازیگران پیوسته است و به جای سارا بهرامی بازی می‌کند.

نمایش«هم‌هوایی» در قالب تئاتر مستند به صحنه می‌رود و روایت‌گر داستان زندگی سه زن است که یکی از این زنان شهلا جاهد همسر غیررسمی ناصر محمدخانی است که با بازی ستاره اسکندری اجرا می‌شود.

دیگری همسر خلبان شهید عباس دوران است که الهام کردا نقش او را بازی می‌کند و زن دیگر برگرفته از شخصیت لیلا اسفندیاری کوهنورد ایرانی است که دچار سانحه شد و این نقش را باران کوثری ایفا می‌کند.

نمایش «هم‌هوایی» بعد از اجرا در تالار «حافظ»، اواسط خردادماه در شیراز نیز به صحنه رفت و مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت.

افسانه ماهیان قصد دارد همین نمایش را برای شرکت در بخش مرور جشنواره تئاتر فجر ارایه بدهد.

 نمایش«هم‌هوایی» از تاریخ ۱۱ آذر هر شب راس ساعت ۲۰ به صحنه خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *