خبرهای تازه از بازسازی تالار مولوی / منتظر انتشار فراخوان از سوی سالن باشید


امیرحسین حریری با اعلام این‌ که بازسازی تئاتر مولوی از شهریورماه به پایان خواهد رسید و فعالیت این تالار از مهر ماه از سرگرفته خواهد شد، گفت : « در بحث اجرا فراخوانی ارائه خواهیم کرد که بر اساس آن متقاضیان آثارشان را که با ضوابط ، شرایط و موقعیت مرکز تئاتر مولوی همخوانی دارد ، ارائه کنند . »

تالار مولوی

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از آنا ، امیرحسین حریری، مدیر مرکز تئاتر مولوی ، درباره چگونگی اجرای آثار در مرکز تئاتر مولوی گفت : « در انتخاب آثار برای اجرا در تئاتر مولوی همه‌چیز به نمایش‌های انتخاب شده بستگی دارد . چرا که ممکن است گاه عوامل اجرایی و بزرگی کار و یا نوع نمایشنامه و نوع طراحی باعث شود میزبانی متفاوتی از نمایش‌های متعدد داشته باشیم . تلاش ما در انتخاب آثار بر این خواهد بود که از گستره بیشتری از کارهای دانشجویان و هنرمندان بهره ببریم . »

وی در ادامه عنوان کرد: « به طور کل اگر این ظرفیت وجود داشته باشد که در هر شب دو اثر نمایشی به اجرا در آید حتماً از این امکان بهره خواهیم گرفت ، اما در صورتی‌که دو اجرایی شدن سالن به لحاظ کیفی به آثار نمایشی لطمه وارد کند ، ترجیح می‌دهیم تا در سالن یک نمایش اجرا شود . »

وی درباره اجرای نمایش‌های برگزیده جشنواره تئاتر دانشگاهی نیز بیان کرد : « بحث جشنواره تئاتر دانشگاهی در برنامه‌ریزی‌های تئاتر مولوی به عنوان یکی از بخشهای مهم و تاثیرگذار مورد توجه قرار گرفته شده است . »

حریری تاکید کرد : « باتوجه به این‌که مدیریت فرهنگی وزارت علوم و دانشگاه تهران تمایل به مستقر شدن دبیرخانه ثابت جشنواره در مرکز تئاتر مولوی دارند ، این بخش به عنوان پیشانی تئاتر مولوی در نظر گرفته خواهد شد و ما سعی می‌کنیم تا آثار دانشجویان برگزیده به عنوان استعدادهای جوان و کسانی‌که آینده تئاتر را می‌سازند مورد توجه قرار گیرند . »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *