«خدایگان» در تئاتر مولوی به صحنه می رود .


نمایش«خدایگان» نوشته «وودی آلن» به کارگردانی «رحمت امینی» از پنجم مهرماه در تالار مولوی به صحنه می آید.

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی ، نمایش«خدایگان»  اثر «وودی آلن» به کارگردانی «رحمت امینی» از پنجم مهرماه در تالار مولوی به صحنه می آید.

عنوان اصلی اثر “GOD” و مترجم آن «شهرام زرگر» است.

امینی که تجربه های متعدد و متفاوتی در شیوه ی کارگردانی کارگاهی دارد ،این بار به سراغ متنی از وودی آلن رفته است؛

نویسنده ای که همواره مخاطب خود را با شالوده شکنی ها و شگردهای جالب و عجیب در عرصه ی زبان و موقعیت نمایشی و خلق شخصیتهای نامتعارف ، غافلگیر می کند.

اودر این نمایشنامه، هر چند دقیقه ترفندی جدید رو می کند و صحنه به صحنه باورهای ساخته شده مخاطب را درهم می شکند و همزمان فلسفی ترین افکار بشری را به شیوه ای آیرونیک مطرح می سازد.

«خدایگان» با مشارکت گروهی از دانش آموختگان و دانشجویان عمدتا هنرهای نمایشی و بعضا رشته های دیگر ودر امتداد پروژه های تعاملی مرکز تئاتر مولوی شکل گرفته است.

سارا اللهیاری، وحیدآقاپور، سام کبودوند، نوید جهانزاده، ابوذرساعدی، پژمان یاوری، نسیم تاجی، نازنین میهن، رضا غیور و حضور افتخاری فرزین محدث که پیش از این تجربه های متعدد بازیگری داشته اند در کنار جمعی از بازیگران مستعد ، جهان نامتعارف اثر را پیش چشم مخاطب قرار می دهند.

ازدیگر عوامل گروه می توان به مصطفا مرادیان (طراح صحنه) ، سمانه داودی پارسا (طراح لباس) ، رستگارمحمدی (طراح نور) و عقیل حسینیان (طراح گرافیک) اشاره کرد.

مجری طرح نمایش فریده قربانی دانش، مدیر تولید علی بهرامی ، دستیار کارگردان و برنامه ریز میلاد حاجی زاده است.

«خدایگان» که برای نخستین بار در ایران به صحنه می رود، محصول موسسه هنرهای نمایشی «تماشاگان» است.

علاقه‌مندان برای دیدن نمایش «خدایگان»  که از ۴مهرماه هر روز در ساعت ۲۰:۳۰ به صحنه می‌رود، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *