“خرس آرکانسا” به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می رود


نمایش ˝خرس آرکانسا˝ تازه‌ترین تولید مهدی مقیمی اسفندآبادی و مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ۲۵ آبان ۱۳۹۳ روی صحنه می‌رود.

تئاتر فستیول

به گزارش تئاتر فستیوال ، این نمایش که نوشته اوراند هریس است و ترجمه آن را بهزاد نژادقنبر انجام داده با کارگردانی مهدی مقیمی اسفندآبادی در تالار بوستان مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در پارک لاله روی صحنه می‌رود.

“خرس آرکانسا” داستان دختربچه‌ای به نام تیش است که با خرسی که در سیرک هنرنمایی می‌کند آشنا می‌شود. تیش که آرزو دارد پدربزرگش برای همیشه در کنار او باشد از خرس می‌آموزد که تا وقتی کارهایی را که پدربزرگ به او یاد داده زنده نگاه می‌دارد پدربزرگ در کنار اوست و…

این نمایش که برای گروه سنی کودک و نوجوان تولید شده با آهنگ‌سازی رضا حق‌گو، طراحی صحنه سمیه سلمانی، طراحی لباس اکرم دهقانی و طراحی گریم فهیمه راهواره روی صحنه می‌رود و بازیگرانی همچون محسن صفری، ملیحه مقیمی اسفندآبادی، محمد نوحیان، لیلی حسینی، فرهاد مومنی، سمیه سلمانی، دانیال بلوری، نعیم اسدی، حسین رو مشکانی، مجید اشرفی، مهدی مقیمی اسفندآبادی و محسن قصری در آن ایفای نقش می‌کنند.

اجرای این نمایش صبح‌ها ویژه مدارس و مهدهای کودک و بعداز ظهرها برای عموم خانواده‌ها در ساعت ۱۸ انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *