«خرس آرکانسا» تا پایان دی تمدید شد


نمایش «خرس آرکانسا» به کارگردانی مهدی مقیمی که در تالار بوستان مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی صحنه است تا پایان دی تمدید شد.

خرس آرکانسا

به گزارش تئاتر فستیوال ، این نمایش که هر روز غیر از شنبه ها روی صحنه است علاوه بر دو اجرای صبح، ساعت ۱۸ هر روز میزبان عموم علاقه مندان به نمایش های ویژه کودکان و نوجوانان است.

این نمایش نوشته اوراند هریس است و ترجمه آن را بهزاد نژادقنبر انجام داده داستان داستان دختربچه ای به نام تیش را بیان می کند که با خرسی که در سیرک هنرنمایی می کند آشنا می شود. تیش که آرزو دارد پدربزرگش برای همیشه در کنار او باشد از خرس می آموزد که تا وقتی کارهایی را که پدربزرگ به او یاد داده زنده نگاه می دارد پدربزرگ در کنار اوست و…

این نمایش که برای گروه سنی کودک و نوجوان تولید شده با آهنگسازی رضا حق گو، طراحی صحنه سمیه سلمانی، طراحی لباس اکرم دهقانی و طراحی گریم فهیمه راهواره روی صحنه می رود و بازیگرانی همچون محسن صفری، ملیحه مقیمی اسفندآبادی، محمد نوحیان، لیلی حسینی، فرهاد مومنی، سمیه سلمانی، دانیال بلوری، نعیم اسدی، حسین رو مشکانی، مجید اشرفی، مهدی مقیمی اسفندآبادی و محسن قصری در آن ایفای نقش می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *