خسرو شهراز : حسین رحیمی بازیگرانش را با هنر و زندگی درگیر می کند .


نمایش “پزشک نازنین” نوشته نیل سایمون و به کارگردانی حسین رحیمی که این روزها با هنرمندی بازیگران معلول پرتوان در تماشاخانه استاد مشایخی به روی صحنه می رود ، در یکی از اجراهای خود میزبان خسرو شهراز ، بازیگر تئاتر بوده است . به همین بهانه خبرنگار تئاتر فستیوال نظر وی را راجع به این نمایش جویا شد که می توانید آن را در ادامه بخوانید .

تئاتر فستیوال
خسرو شهراز با ذکر این نکته که نمایشنامه “پزشک نازنین” متن معروفی است و کار کردن روی این متن ها اساسا کار سخت و دشواری است ، در مورد نمایش “پزشک نازنین” به کارگردانی حسین رحیمی گفت :
خارج از هر گونه اغراقی ، من واقعا از این نمایش ، نوع نگاه کارگردان این اثر ، آقای رحیمی و از بازی های بسیار توانای دوستان عزیز هنرمندمان که دوست ندارم معلول صدایشان کنم ، لذت بردم .

او ادامه داد : کار بسیار فرهیخته ای بود که شاید بهتر باشد مسئولین عزیز تئاتر ما که به گفته ی خودشان در این زمینه بسیار دلسوزند ، حداقل این شرایط را فراهم کنند که اینگونه نمایش ها در سالن مناسب تری اجرا شود .

این بازیگر تئاتر با خسته نباشید و دست مریزاد گفتن به گروه تئاتر پاپیون ، گفت : به ویژه به کارگردان این اثر دست مریزاد می گویم که سال ها است با این دوستان و عزیزان هنرمند کار می کند و تلاش می کند که آن ها را به گونه ای با هنر ، با یک نوع زندگی جدید ، با خودشان و مردم و تماشاچیانی که برای دیدن این اثر می آیند ، درگیر کند . او دارد کار بسیار سختی را انجام می دهد و امیداورم در ادامه ی این راه موفق و پیروز باشد .

خسرو شهراز در پایان گفت : به دوستان عزیزی که در این زمینه فعالیت می کنند ، به بازیگران این نمایش ، به خاطر کار به یاد ماندنی شان تبریک می گویم و امیدوارم همیشه تن شان سالم باشد و من این سعادت را داشته باشم که از این گروه بسیار خوب آثار دیگری را ببینم .

۳ نظر ثبت شده است .

  1. وودی آلن گفت:

    وقتی که استاد بازیگری میگه کارشون خوبه یعنی خوبه دیگه . هر کی ندیده بره کار رو ببینه بعد میفهمه ما چی میگیم ????

  2. منصور گفت:

    واقعا که جادو اتفاق میفته روی صحنه تئاتر . اصلا باور نمی کنی که اینها معلول باشن . خیلی خوب بازی میکنن

  3. قرائی گفت:

    خسرو شهراز از بازیگران باسواد و حرفه ای و فوق العاده تئاتر و تلویزیون هستند . مرحبا به حسن نظرتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *