معرفی دبیر جشنواره‌ تئاتر مردمی بچه‌های مسجد


حمید نیلی دبیر دوازدهمین جشنواره‌ سراسری تئاتر مردمی بچه‌های مسجد شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، طی حکمی از سوی فاضل نظری، معاون هنری و رئیس جشنواره‌های حوزه هنری، حمید نیلی به عنوان دبیر دوازدهمین جشنواره‌ سراسری تئاتر مردمی بچه‌های مسجد منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:‌

«جناب آقای حمید نیلی، نظر به سوابق ارزشمند مؤثر و صلاحیت‌های هنری و ارزشی جناب‌عالی به پیشنهاد مدیر محترم مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری انقلاب اسلامی به موجب این حکم به عنوان دبیر دوازدهمین جشنواره‌ سراسری تئاتر مردمی بچه‌های مسجد منصوب می‌شوید.

این جشنواره متمایز و هدفمند که پس از چند سال وقفه اکنون به فضل خدای متعال در آستانه‌ آغازی دوباره است، فرصتی برای بهره‌مندی از ظرفیت‌های گسترده‌ فضای فرهنگی و هنری مساجد و گروه‌های مذهبی در راستای پرورش استعدادهای هنری جوانان انقلابی و ترویج فرهنگ دینی با زبان هنرهای نمایشی است.

ان‌شاءالله از رهگذر شناخت امکانات و قابلیت‌های منحصر به فرد فرهنگی هنری مساجد سراسر کشور و عنایت به مقوله‌ نقش مردم و گروه‌های مذهبی در این مهم، قدم‌های موثری در تحقق اهداف این جشنواره برداشته شود.»

دوازدهمین جشنواره‌ سراسری تئاتر مردمی «بچه‌های مسجد» پس از ۱۵ سال وقفه فروردین ماه ۱۳۹۶ همزمان با هفته‌ هنر انقلاب در تهران برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *