دبیر جشنواره تئاتر فجر : مشغول رایزنی با بزرگان تئاتر هستیم


دبیر جشنواره تئاتر فجر از رایزنی‌هایی برای حضور هنرمندان بزرگ تئاتر در این جشنواره خبر داد اما در عین حال گفت به همان اندازه هم به حضور جوان‌ها اهمیت می‌دهد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال، اردشیر صالح پور در گفت‌وگو با ایسنا، یادآور شد: مشغول رایزنی با بزرگان تئاترهستیم و خود من شخصا آنها را برای حضور در جشنواره دعوت می‌کنم. اما با هنرمندان جوان‌تر نیز به نوعی دیگر این رایزنی را داریم و همین پیگیری‌ها را برای حضور آنها انجام می‌دهیم.

این پژوهشگر تئاتر اضافه کرد: همان‌طور که در فراخوان جشنواره نیز اعلام کرده‌ام، تلاش ما برای حضور هنرمندان در تمام رده‌های سنی است.

صالح‌پور خاطرنشان کرد: به هر حال هنرمندان پیشکسوت و هنرمندان جوان هر کدام سهم‌، جایگاه و منزلت خود را دارند و به قولی، هر کدام آواز خاص خود را دارند. جهان ما هم جهان چند صدایی است، بنابراین تئاتر ما هم زمانی خوب می‌شود که همه صداها را بشنود؛ هم پیشکسوتان و هم جوانانی که با تلاش می‌کوشند به بدنه تئاتر بپیوندند.

دبیر جشنواره تئاتر فجر درباره حضور احتمالی هنرمندان پیشکسوت و چهره‌های شاخص تئاتری که در چند سال گذشته در جشنواره غایب بوده‌اند، گفت: فعلا مشغول رایزنی هستیم و هر زمان به نتیجه قطعی برسیم حتما اعلام خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *