دبیر دوازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان منصوب شد


سید فاتح بادپروا هنرمند شناخته شده تئاتر و تئاتر خیابانی با حکم مهدی شفیعی مدیرکل هنرهای نمایشی به عنوان دبیر دوازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان منصوب شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، در متن این حکم آمده است:

“جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان که بر پایه همت و اراده هنرمندان تئاتر کردستان و مریوان با افتخار و اقتدار در نقطه صفر مرزی ایران اسلامی پایه گذاشته شده،اکنون دومین دهه از حیات و بروز خود را آغاز کرده است؛ حیاتی که با اوج و فرودهای لاجرم خویش اکنون آن را به رویدادی برجسته و شریف در حوزه نمایش های فضای باز مبدل نموده است.

در راستای سیاست واگذاری رویدادهای هنری به استان های کشور، به پیشنهاد مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان و نظر به تخصص، تجربه و دغدغه جنابعالی در حوزه تئاتر خیابانی به موجب این حکم به عنوان «دبیر دوازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان» منصوب می شوید.

شایسته است ضمن هماهنگی کامل با مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان و تعامل سازنده در جهت هم افزایی توان و امکانات نهادهای دولتی و خصوصی استان و شهر مریوان، با بهره گیری از قابلیتهای ارزنده هنرمندان آن سامان در جهت برنامه ریزی کارشناسانه و هدفمند و برگزاری باشکوه و مشئون این رویداد هنری اقدام فرمایید. پیروزی و سربلندی شما را از درگاه خداوند بزرگ خواستارم.

مهدی شفیعی مدیر کل هنرهای نمایشی”

این کارگردان ، پژوهشگر و بازیگر تئاتر اهل مریوان، از بنیان گذاران جشنواره تئاتر خیابانی مریوان به شمار می رود ، نایب رئیس انجمن هنرهای نمایشی کردستان، مدیریت سینما کوردستان مریوان ، دبیر اجرایی دوره های قبلی جشنواره ، عضویت در شورای انتخاب و داوری جشنواره های مختلف کشور، حضور در جشنواره های معتبر داخلی و خارجی و اجرای نمایش های خیابانی در روستاهای کردستان را طی سال های دفاع مقدس در پرونده کاری خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *