دکتر مسعود دلخواه : نمایش “خانه متروک” ، نمایش خوبی است که باید دیده شود .


دکتر مسعود دلخواه میهمان نمایش “خانه متروک” به نویسندگی و کارگردانی علی مست علی شد .

خانه متروک

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی این گروه نمایشی ، مهمان هفتمین اجرای نمایش خانه متروک دکتر مسعود دلخواه بود . به همین منظور در پایان نمایش مصاحبه ای با ایشان ترتیب دادیم و نظرشان را نسبت به نمایش جویا شدیم.
دکتر دلخواه در مورد نمایشنامه گفت : موضوع خوب و پیچیده ای داشت که به راحتی به تماشاگر منتقل می شد . موضوعی که نیاز به تحقیق و مطالعه نسبت به زمان و مکان و ادبیات خاصی که در آن رخ می داد ، داشت .
وی درباره شیوه اجرایی چنین ادامه داد : “خانه متروک” از لحاظ اجرایی نمایشی است که از طراحی های مینی مالیستی بهره  می برد مخصوصا در طراحی صحنه که ما هیچ چیز اضافه ای در آن نمی دیدیم . میزانسن ها قابل قبول و بازی ها باور پذیر بود . خصوصا بازی ها یک دست بود و این خیلی مهم است و نشان دهنده ی این مساله است که کارگردان توانسته بین اجزای اجرا ، از دکور و لباس و نور تا متن و بازی ها این هماهنگی و یک دستی را به وجود بیاورد.
دکتر مسعود دلخواه در پایان خاطرنشان کرد : یکدستی و هماهنگی کار باعث شد تا من یک شب خوب داشته باشم و به نظرم این نمایش کار خوبیست که باید دیده شود .

نمایش خانه متروک به نویسندگی و کارگردانی علی مست علی تا ۳۱ شهریور ۹۴ در تماشاخانه فنی زاده هر شب به جز شنبه ها از ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه روی صحنه است.

گفتنی است در نمایش بازیگران نسل جوان تئاتر و سینما به ایفای نقش پرداخته اند، بازیگرانی چون: آریا توسلی، شفق خانی، بهارک صالح نیا،احسان عباسی، پوریا عبدی، مریم قربانیان، کاوه مرحمتی. از دیگر عوامل این نمایش، سجاد سلمانپور: مدیر تولید و برنامه ریز، سپیده سلطانی: مشاور و مدیر اجرایی، آزاده قوام: طراح لباس،سمیه فراهانی: طراح گریم ، سعید براتی: طراح نور، سینا جعفری کیا: آهنگساز،بتثابه نعیمایی و ثمین سالک: مجریان گریم، حدیث قربانلو و حمیرا کامل: مدیران صحنه را می توان نام برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *