دیدار دبیر جشنواره تئاتر فجر با مهمانان خارجی حاضر در SHOWCASE


بامداد یکشنبه ۲۸ بهمن، نادر برهانی‌مرند، دبیر سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر در فضایی صمیمانه با مهمانان خارجی حاضر در SHOWCASE در هتل فردوسی تهران، دیدار کرد.

تئاتر فستیوال
به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر، بامداد یکشنبه ۲۸ بهمن، نادر برهانی‌مرند، دبیر جشنواره‌ی سی و هفتم و سعید اسدی، مدیر بخش‌الملل این رویداد تئاتری، در فضایی صمیمانه با مهمانان خارجی حاضر در SHOWCASE در هتل فردوسی تهران، دیدار کردند.
SHOWCASE یا «نخستین پیشخوان ملی هنرهای اجرایی ایران» امکانی است برای کارگردانان و گروه‌های تئاتری ایرانی در سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر تا آن‌چه را انجام داده و می‌دهند در قالبی متمرکز و فشرده در معرض دید مهمانان خارجی بگذارند.
نادر برهانی‌مرند در این نشست صمیمانه تاکید کرد که وظیفه‌ی خود دانسته است تا به دیدار مهمانان حاضر در SHOWCASE برود. برهانی پیشخوان هنرهای اجرایی را فرصتی مغتنم برای تاتر ایران دانست واطمینان داد که مهمانان از این سفره ی رنگین دستاوردهای مهم ونابی برای جشنواره ها وکمپانی های خود به ارمغان خواهند برد .  او سپس به ارائه‌ی توضیحاتی  در مورد ویژگی های جشنواره تاتر فجر پرداخت وبا ارایه آماری مختصر تفاوتها وتشابه های جشنواره فجر با سایر جشنواره ها را بر شمرد‌.سپس حاضرین به طرح سوالاتی در مورد جشنواره پرداختند واز زبان دبیر جشنواره ودکتر اسدی پاسخ گرفتند.
سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر از ۲۲ بهمن تا چهارم اسفند به دبیری نادر برهانی‌مرند در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *