رضا بهبودی و احمد ساعتچیان به نمایش «دوشسِ مَلفی» پیوستند


رضا بهبودی و احمد ساعتچیان به جمع بازیگران نمایش «دوشسِ مَلفی» به کارگردانی محمد رضایی راد پیوستند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از مهر ، نمایش «دوشسِ مَلفی» نوشته جان وبستر به کارگردانی محمد رضایی‌راد و تهیه‌کنندگی باران کوثری شهریور و مهرماه امسال در سالن تئاتر مستقل تهران روی صحنه می‌رود.

رضا بهبودی و احمد ساعتچیان نیز به جمع بازیگران این نمایش پیوستند و فهرست بازیگران تکمیل شد.

این نمایشنامه بر اساس ترجمه ناهید قادری، توسط نغمه ثمینی و محمد رضایی‌راد بازنویسی شده که پیش از این حضور میلاد رحیمی، میلاد شجره، فربد فرهنگ، سیما مبارکشاهی و باران کوثری در این نمایش به‌ عنوان بازیگر قطعی شده‌ بود.

دیگر بازیگرانی که در «دوشس مَلفی» به ایفای نقش می‌پردازند عبارتند از: امیر سفیری، سینا کرمی، احسان بیات فر، فرنوش نیک‌اندیش، سمانه حسینی، مژده امینی، امین اسلامی و اکبر حیاتی.

سمانه حسینی طراح لباس، معین رضایی‌راد آهنگساز، داوود ونداده مدیر صحنه، نرگس فرشی برنامه ریز، میلاد رحیمی دستیار اول کارگردان، شهاب رهنما منشی صحنه، نوشین جعفری عکاس و محسن قرایی به‌عنوان مجری طرح از دیگر عوامل این نمایش هستند.

نمایشنامه «دوشس مَلفی» متعلق به قرن هفدهم انگلستان است و یکی از مهم‌ترین نمایش‌های عصر الیزابتی است. اساس نمایش «دوشس مَلفی» واقعه‌ای تاریخی در ایتالیای قرن پانزدهم است اما جان وبستر با نمایش خود فراتر از این واقعه تاریخی، تحلیلی عمیق از سویه‌های پنهان و تاریک نهاد بشری به دست داده که از مرز زمان و مکان در می‌گذرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *