رضا رستمی ، روزنامه نگار باسابقه کشور درگذشت


رضا رستمی ، از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران جامعه مطبوعاتی کشور دارفانی را وداع گفت.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ،‌ رضا رستمی، از فعالان رسانه‌ای شناخته شده در حوزه هنر و سینما ، پس از آن‌که یک‌شنبه این هفته مورد عمل جراحی مغز قرار گرفت، شبانگاه چهارشنبه ۲۸ مهر در بیمارستان شهدای تجریش درگذشت.

وی هفته گذشته با سردرد شدید به اورژانس بیمارستان شهدای تجریش مراجعه کرد که به دلیل تشخیص تومور مغزی بستری شد. او سپس با تشخیص پزشکان، یک‌شنبه این هفته تحت جراحی مغز قرار گرفت که متاسفانه نتیجه عمل رضایت‌بخش نبود و رضا رستمی به کما رفت و شامگاه چهارشنبه ، ۲۸ مهر دعوت حق را لبیک گفت .

محمدرضا رستمی، متولد اسدآباد همدان، کار خود در عرصه مطبوعات را از دهه ۷۰ آغاز کرد. از سال ۷۹ به تحریریه  روزنامه جام‌جم پیوست و درعرصه‌های مختلف فرهنگی و هنری از جمله تئاتر، موسیقی، سینما، میراث فرهنگی، ادبیات و … قلم زد. پس از پذیرش مسئولیت انتشار چند ضمیمه جام جم و دبیری سرویس شهرستان‌های آن روزنامه، دو سال هم به عنوان دبیر سرویس فرهنگ و هنر جام جم مشغول به‌فعالیت شد.

در سال ۱۳۸۹، رستمی به عنوان دبیر سرویس فرهنگ و هنر، به تحریریه خبرآنلاین پیوست و تا تابستان امسال به همکاری‌اش با این رسانه ادامه داد.

محمدرضا رستمی علاوه بر فعالیت روزنامه‌نگاری، در ادبیات داستانی و شعر هم توانایی چشمگیری داشت و همزمان با ناشران و فعالان فرهنگی بسیاری همکاری می‌کرد. علاقه و هنر دیگر این فعال رسانه‌ای، عکاسی بود.

مراسم تشییع پیکر زنده‌یاد رضا رستمی، جمعه ۳۰ مهر ماه ساعت ۱۱ صبح با حضور خانواده، دوستان و اهالی رسانه در امامزاده عبدالله  اسد آباد همدان برگزار شد.

وبسایت خبری ، تحلیلی تئاتر فستیوال ، درگذشت این همکار عزیز و متعهد را به خانواده وی و جامعه مطبوعاتی کشور تسلیت می‌گوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *