در مصاحبه اختصاصی با تئاتر فستیوال :

روزبه حصاری: در « مگس » ، اتفاق درخشانی در بازی ها ، ریتم و تمپو افتاده است


نمایش « مگس » به نویسندگی اشتفان اُرکنی و ترجمه کمال ظاهری به کارگردانی توحید معصومی از ۲۳ تیرماه سال ۹۸ در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر اجرا می شود . متن این نمایش توسط ایوب آقاخانی و توحید معصومی دراماتورژی شده است و ایوب آقاخانی، سامان دارابی، مرضیه صدرایی و الهه زحمتی ، بازیگران این نمایش هستند . روزبه حصاری ، بازیگر مطرح تئاتر و تلویزیون ، یکی از میهمانانی بود که به تماشای این نمایش نشسته است . او در گفت و گویی با خبرنگار تئاتر فستیوال نظر خود را درباره این نمایش بیان کرده است که می توانید در ادامه بخوانید :

روزبه حصاری ، درباره نمایش « مگس » به خبرنگار تئاتر فستیوال گفت : تئاتر شهر همواره برای من که از تئاتر شروع کرده ام ، معنا و مفهوم دیگری دارد ! تئاتر دیدن در آن هم برای من ، فعل مهم تری است . به عقیده من در نمایش « مگس » ، اتفاق درخشانی در مورد بازی ها ، ریتم ، تمپو و طراحی افتاده است و آن چیزی که هست ابدا اجرای پر مدعایی نیست اما همین موضوع باعث برخورد مثبت مخاطب با اثر می شود .

او همچنین اضافه کرد : بازی های یک دست و در راستای اثر در این نمایش ، به شدت چشم نواز است . دارماتورژی متن آن هم که البته بازنویسی شده ، بسیار منطقی و متناسب با سلیقه تئاتری مخاطبین امروز است و به عقیده من هم اجرای سرگرم کننده ای دارد و هم می تواند ابعاد انسانی زیادی را به یادمان بیاورد . اجرای شریفی است  .

بازیگر نمایش « تقدیر بازان » درباره بازی های نمایش « مگس » توضیح داد : به نظر من همه ی بازی ها در این نمایش خوب است . شخصا ایوب آقاخانی را بسیار دوست دارم و به نظرم بازیگر بسیار توانمند ، قابل ، فرهیخته و باسوادی است . تک تک دوستان دیگر هم ، اجرای بسیار خوبی داشتند از جمله آقای سامان دارابی ، خانم مرضیه صدرایی و خانم الهه زحمتی . در مجموع همه ی بازیگران خوب عمل کردند و مثل یک زنجیر بسیار مستحکم در اختیار اثر ، کارشان را انجام دادند  .

در پایان روزبه حصاری درباره همکاری خود با ایوب آقاخانی خبر داد و گفت : از اوایل ماه آینده ( شهریور ماه ) در نمایشی به همراه آقای آقاخانی به روی صحنه خواهم رفت . ایشان در قامت کارگردان و من افتخار این را دارم که در اثر ایشان بازی کنم . امیدوارم آن هم اثری باشد که مورد رضایت مردم قرار بگیرد و قرار بر این است که در تئاتر شهر به روی صحنه برود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *