برنامه‌های روز پنجم سومین جشنواره تئا‌تر شهر


پنجمین روز از سومین جشنواره تئا‌تر شهر با نیمه ماه مهر مصادف شده و روز شلوغی هم برای گروه‌های تئا‌تر حاضر در جشنواره است.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاترفستیوال، سه شنبه ۱۵ مهرماه، از بخش باران جشنواره، نمایش «برزیلیا» به نویسندگی باقر سروش با کارگردانی پوریا عبدی بین ساعات ۱۸ و ۲۰ در سالن ماه حوزه هنری اجرا می‌شود.

از همین بخش «حامیان کجایید؟» به نویسندگی و کارگردانی هما جدیکار ساعت ۱۷ در سالن استاد سمندریان دانشکده هنرهای زیبا و «خاموشی» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا مختاری آزادفر بین ساعات ۱۷ و ۱۹ در سالن اصلی تالار محراب اجرا خواهد شد.

در بخش صحنه‌ای جشنواره نیز نمایش‌های «تداعی اطمینان» به نویسندگی سروناز زمانی و کارگردانی ساناز زمانی ساعت ۱۹ در سالن تجربه فرهنگسرای ارسباران و «بی‌نشون» به نویسندگی و کارگردانی کیمیا کاظمی بین ساعات ۱۶ و ۱۸ در سالن کوچک تالار محراب به روی صحنه خواهند رفت.

در بخش خیابانی جشنواره تئا‌تر شهر، چهار نمایش اجرا خواهند شد.

در این بخش بین ساعات ۱۶:۳۰ تا ۱۸ نمایش‌های «میوه‌های نارس» کار گروهی، «تا باد چنین بادا» به کارگردانی رستا رضوی و «می‌ر نوروزی» نوشته فاطمه عرب کرمانی با کارگردانی محمود اکبرشاهی در فرهنگسرای اندیشه اجرا می‌شود.

در همین بخش از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در فرهنگسرای سرو، «میرنوروزی» نوشته فاطمه عرب کرمانی با کارگردانی محمود اکبرشاهی و «میوه‌های نارس» کار گروهی به نمایش در می‌آید.

در ادامه بخش خیابانی در فرهنگسرای شفق از ساعت ۱۶ تا ۱۸ نمایش‌های «کشف جدید» به نویسندگی و کارگردانی مسعود محرابی و «تا باد چنین بادا» نوشته امیرحسین شفیعی با کارگردانی رستا رضوی اجرا خواهد شد.

در بخش نمایشنامه نویسی و نمایشنامه خوانی از ساعت ۱۷ تا ۱۹ نمایش‌های «شاید غروب آغاز ماندن باشد» به نویسندگی و کارگردانی زری اماد و «مانتو کرم بلند» به نویسندگی و کارگردانی مجتبی بتوندی در فرهنگسرای سرو اجرا می‌شوند.

از بخش کودک و نوجوان سومین جشنواره تئا‌تر شهر نیز در ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ در فرهنگسرای اندیشه نمایش «عصاره مهربانی» به نویسندگی سعید رفیعی و کارگردانی احمد مایل و سعید رفیعی اجرا می‌شود.

در همین بخش نمایش‌های «خاله سوسکه» نوشته حسین باغبان با کارگردانی زهره پرتوی از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در خانه فرهنگ فدک و «قایق کاغذی» به نویسندگی سجاد بهره‌مند و کارگردانی زهرا مریدی از ساعت ۱۶ تا ۱۸:۳۰ در سالن فرهنگ فرهنگسرای خاوران به روی صحنه خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *