از کتاب «هفت عصر هفتم پاییز» رونمایی می شود


مراسم رونمایی از کتاب «هفت عصر هفتم پاییز» به نویسندگی ایوب آقاخانی روز چهارشنبه پنجم مهرماه در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، مراسم رونمایی از کتاب «هفت عصرِ هفتم پاییز» نوشته ایوب آقاخانی به عنوان بیست و نهمین اثر مکتوب این نویسنده و کارگردان تئاتر، ساعت ۱۷:۳۰ روز چهارشنبه پنجم مهر ماه  همزمان با سالروز شکست حصر آبادان با حضور تعدادی از هنرمندان و مدیران در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار خواهد شد.

گروه تئاتر «پوشه» طی اجرای عمومی دو نمایش های «تکه های سنگین سرب» و «زنانی که به بزها خیره شده اند» به عنوان تازه ترین آثار این گروه ، از نسخه چاپی این دو نمایشنامه نیز رونمایی کرده بودند.

« هفت عصرِ هفتم پاییز» عنوان نمایشی است که این روزها به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقه مندان تئاتر است. در این اثر نمایشی که هر روز غیر از شنبه ها ساعت ۱۹:۴۵ به مدت زمان ۷۰ دقیقه به صحنه می رود رحیم نوروزی و لیلا بلوکات به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش «هفت عصر هفتم پاییز» در دل داستانی عاشقانه به زاویه‌هایی از زندگی شهید محمد جهان آرا از فرماندهان مطرح دوران هشت سال دفاع مقدس می پردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *