زمان اجرای نمایش ” اسم ” تغییر خواهد کرد


زمان اجرای نمایش «اسم» بعد از ماه مبارک رمضان تغییر خواهد کرد .

تئاترفستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، این نمایش که از چهارم تیرماه روی صحنه رفته است به دلیل همزمانی با ایام ماه مبارک رمضان و اجرای نمایش «ستوان اینیشمور» به کارگردانی حسن معجونی در سالن استاد ناظرزاده کرمانی خانه هنرمندان در ساعت ۲۳ اجرا می‌شد. با وجود استقبال خوب تماشاگران از این اجرا در ساعت‌های پایانی شب جمعی از مخاطبان در درخواست‌های پیاپی خواستار تغییر ساعت اجرا بودند به همین دلیل گروه با پایان گرفتن ماه مبارک رمضان زمان اجرای نمایش را به ساعت ۱۹ منتقل کرد.

«اسم» به کارگردانی لیلی رشیدی براساس نمایشنامه‌ای از ماتیو دولاپورت و الکساندر دولاپتولیر با ترجمه شهلا حائری تولید شده است.

در خلاصه داستان نمایش آمده است: نام‌گذاری برای کودکی که هنوز به دنیا نیامده است باعث آن می شود که رازهایی که میان دوستان قدیمی بوده است برملا شود.

حسن معجونی، لیلی رشیدی، داریوش موفق، عباس جمالی و سارا افشار بازیگران این نمایش هستند که قرار است از ۲۸ تیر ساعت ۱۹  هر شب در سالن استاد فرهاد ناظرزاده‌کرمانی خانه هنرمندان به صحنه برود. محمد رضا حسین‌زاده مدیر تولید، پارسا بهشتی عکاس، پریسا گودرزی دستیار کارگردان، محمد حسن معجونی طراح دکور و مهرنوش شاه حسینی به عنوان طراح لباس از دیگر  عوامل «اسم» هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *