ساخت دو سالن نمایشی در آبادان و خرمشهر تا آغاز جشنواره بیستم مقاومت


معاون فرهنگی منطقه آزاد اروند گفت: طبق مصوبه هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد اروند دو سالن مجهز هر یک به مساحت ۷۰۰ متر مربع را تا قبل از آغاز جشنواره بیستم مقاومت به بهره برداری خواهیم رساند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ستاد اطلاع رسانی جشنواره، سیدمرتضی نعمت زاده، معاون فرهنگی منطقه آزاد اروند در رابطه با اقدامات فرهنگی هنری این سازمان درآبادان و خرمشهر گفت: در مقایسه میان منطقه آزاد اروند با دیگر نقاط کشور و مناطق آزاد ما هر روز یک اتفاق تازه فرهنگی هنری داریم.  در شرایطی که به دلیل مشکلات مالی در بسیاری از مناطق کشور شاهد حرکت های گسترده و وسیعی نبوده ایم، اما منطقه آزاد اروند در این زمینه هزینه کرده است و کارهایی را انجام داده ایم. متاسفانه نگاه بسیاری از مناطق کالبدی است، اما نگاه ما به نیروی انسانی است.

معاون فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند در تعریف خود از نیروی انسانی گفت: میزان برنامه و جشن های هنری ما بسیار بوده اند و هنرمندان را درگیر این مراسم ها کرده ایم. امسال هم بزرگترین خیمه هنری را در مسیر شلمچه خواهیم داشت و هر کس می خواهد در کنار موکب های حسینی فعالیت کنند میزبانش هستیم.

وی تصریح کرد: دو بخش داریم، یا باید هزینه کار هنرمندان را بدهیم یا شرایط را برای فعالیت آن ها ایجاد کنیم.

نعمت زاده با تاکید بر ایجاد زیرساخت های مناسب در آبادان و خرمشهر اظهار داشت: طبق مصوبه هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد اروند دو سالن مجهز هر یک به مساحت ۷۰۰ متر مربع را احداث خواهیم کرد. کلنگ ساخت این دو سالن همزمان با اختتامیه نوزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت فتح خرمشهر زده می شود و تا سالن آینده که دوره بیستم جشنواره قرار است برگزار شود به مرحله احداث خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *