سرپرست انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس منصوب شد


محسن سلیمانی فارسانی نویسنده ،کارگردان و بازیگر سینما،تئاتر و تلویزیون کشور، ازسوی سرپرست بنیاد فرهنگی روایت فتح به عنوان سرپرست انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس منصوب و معرفی شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی بنیادفرهنگی روایت فتح ، محمد حبیبی سرپرست بنیاد فرهنگی روایت فتح ، طی حکمی محسن سلیمانی رابه عنوان سرپرست جدید انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس منصوب نمود.

در قسمتی از این حکم آمده است: “امید است با یاری و اتکا به ذات حضرت احدیت(جل جلاله) و تعامل سازنده و استفاده حداکثری از ظرفیت ها و توانمندی های موجود درعرصه تئاترکشور و بهره گیری مناسب از امکانات مادی و معنوی در اعتلای کمی و کیفی و رشد روزافزون جریان عظیم تئاترمقاومت در صحنه های داخلی و خارجی کوشا ، موثر و موفق باشید.”

محسن سلیمانی فارسانی متولد  ۱۳۴۸فارسان ، دارای مدرک کارشناسی کارگردانی ازدانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران می باشد و سابقه نویسندگی ،کارگردانی و بازی در نمایش های مختلف و چندین مجموعه تلویزیونی و سینمایی در کارنامه هنری وی به چشم می خورد.

معاونت هنری انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس ، عضویت در شورای تخصصی تئاتر سازمان بسیج ، داوری و مدیریت اجرایی در جشنواره های متعدد داخلی همچون جشنواره تئاتربسیج ، جشنواره تئاتر مقاومت و جشنواره بین المللی تئاترفجر از جمله سوابق وی درعرصه هنرهای نمایشی کشور به شمار می رود.

گفتنی است پیش از این محمد حبیبی به عنوان مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس منصوب شده بود که با استعفای احسان محمد حسنی جایگزین وی در سمت مدیریت بنیاد فرهنگی روایت فتح شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *