«سفر شگفت‌انگیز» از سر گرفته می شود


نمایش «سفر شگفت‌انگیز» به نویسندگی عبدالله آتشانی و کارگردانی مشترک عبدالله آتشانی و مریم آشوری که در دهه اول محرم اجرایی نداشت، از یکشنبه ۱۸ آبان در ساعت ۱۸ دوباره در تالار هنر روی صحنه می‌رود.
نمایش سفر شگفت انگیز
به گزارش تئا‌تر فستیوال ، این نمایش کاری از گروه سکوت سفید است که در خلاصه داستان آن آمده: «دو زباله از کیسه مخصوص زباله خارج می‌شوند و برای رسیدن به شهر زباله‌ها سفری دور و دراز و شگفت‌انگیز را طی می‌کنند.»
میلاد رمضانی، رضا نعمتیان، پویا زند و عبدالله آتشانی بازیگران این نمایش هستند. همچنین فهیمه عابدینی و مریم آشوری مسوولیت عروسک‌گردانی این اثر را بر عهده دارند.
سایر عوامل نمایش نیز از این قرارند: سینا ییلاق‌بیگی طراح صحنه، زهرا یعقوبی طراح لباس، رفعت هاشمی سیسخت طراحی و ساخت عروسک، سعید ملک طراح پوس‌تر و بروشور، آزاده فرهنگیان شاعر،عبدالله آتشانی آهنگساز، امین میرزاباقری دستیار کارگردان، نیما مطلق دستیار طراح صحنه و ساخت دکور، نوید اکبری‌مبارکه و اسحاق علی‌آقایی مدیران صحنه، علی‌اشرف سمایی طراح نور و مسوول فنی، حسین تبریزی طراح گریم، لیلا پریشان و حسین تبریزی اجرای گریم، ساناز دریائی عکاس، مهرانگیز قهرمانی روابط‌ عمومی و احمدرضا حجارزاده امور رسانه.
اجراهای این نمایش از ۲۷ مهر شروع شده و تا پایان آبان‌ماه در تالار هنر به نشانی میدان هفت‌ تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورزنده، جنب ورزشگاه شیرودی برای گروه سنی کودک و نوجوان ادامه خواهد داشت.
علاقه‌مندان به تماشای این اثر نمایشی می‌توانند همه‌روزه غیر از شنبه‌ها، ساعت ۱۸ به تالار هنر مراجعه کرده یا برای رزرو بلیت با شماره‌های ۰۹۳۰۱۰۷۱۰۶۱ و ۰۹۱۹۶۴۱۰۳۷۶ تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *