سنگلج میزبان «شال و انگشتر» عبدالرضا اکبری می شود


نمایش «شال و انگشتر» به نویسندگی و کارگردانی عبدالرضا اکبری از روز چهارشنبه ۱ آذر در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می رود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش «شال و انگشتر» به نویسندگی و کارگردانی عبدالرضا اکبری از روز چهارشنبه ۱ آذر از ساعت ۲۰ در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می رود.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: اواسط زمستون ۱۳۳۸ بنگاه شادمانی عباس مؤسس رو دعوت می کنن ایوانکی … که تو عروسی دختر اسدخان نمایش هزار و یک شب رو اجرا کنن اما باد و بوران، وسط راه زمین گیرشون می کنه … واسه این که از سرما یخ نکنن لباس های نمایش رو تنشون می کنن و شروع می کنن به تمرین … آقا مهدی مسری سیاه باز این گروه بود … از اون سیاه بازای قهار و درجه یک … این نمایش گوشه ای از زندگی این آدماست که بیشتر از نیم قرن تو جشن ها و عروسی ها و سالن های تئاتر، مردم رو خندوندن و باعث خوشحالیشون شدن.

در این نمایش «شال و انگشتر» بازیگرانی چون داوود داداشی، علی فتحعلی، محمود راسخ فر، پندار اکبری، غلام بابونه، حمیدرضا مرادی، امیرحسین انصافی، عرفان اکبری، فاطمه نوری، امیررضا دلیری، محمد امین پازکی، فرهاد آبی، احمد شاه قاسمی، حمیدرضا سعیدی خواه،  تانیا زارع، شیدا رزم شعار، فاطمه کاشانی، نازنین تبریزی، عاطفه موانس، ندا اکبری، فاطیما زارع، سارا فاتحی ایفای نقش می کنند.

سایر عوامل این اثر عبارتند از: امیرحسین انصافی: سرپرست و نوازنده تمبک، رامین عبدالهی: نوازنده کمانچه، ناهید دنیا دیده: نوازنده تار، سرپرست گروه کارگردانی: پندار اکبری، دستیار کارگردان یک و مدیربرنامه ریزی: میلاد حاجی زاده، گروه کارگردانی: تانیا زارع، فاطمه کاشانی، مدیر روابط عمومی: عرفان اکبری، طراح صحنه: کیارش قوام زاده، طراح لباس: پندار اکبری، طراح پوستر و بروشور: حدیث رصاف، مدیر رسانه ای و عکاس: محسن بیده، دستیار لباس: شیدا رزم شعار، فاطمه نوری، مدیران صحنه: امیررضا دلیری، فرهاد آبی، احمد شاه قاسمی.

نمایش «شال و انگشتر» به نویسندگی و کارگردانی عبدالرضا اکبری از روز چهارشنبه ۱ آذر هر روز به جز شنبه ها از ساعت ۲۰ در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *