“سه روایت از زندگى” به تعویق افتاد


نمایش “سه روایت از زندگى” از روز پنجشنبه یازدهم آذرماه ساعت ١٩ در سالن کنش معاصر براى  مخاطبان به روى صحنه مى رود.
تئاتر فستیوال
به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی نمایش “سه روایت از زندگى” ، این نمایش که قرار بود از روز دوشنبه یکم آذر ماه، ساعت ١٩ در سالن کنش معاصر اجراى خود را آغاز کند به تعویق افتاد.
ساعده لرستانى کارگردان این اثر در یادداشتى بیان کرد: نمایشنامه سه روایت از زندگى نوشته ى یاسمینارضا اثرى است که بسیار برای مخاطب امروز جذاب و تأمل برانگیز است. دراماتورژى علیرضا میرزایى نژاد در راستاى حفظ معانى پنهان نمایش قدم برمیدارد و زوایاى دیگرى از شخصیت ها و موقعیت ها را در اپیزود ٢و٣ در برابر مخاطب قرار میدهد. این نگاه تازه ایست به سرگشتگى انسان و میل او برای دستیابى به چیزهایى که وجودشان نه تنها در زندگى ضرورتى براى تعالى مقام و جایگاه انسانى ندارد، بلکه دست انسان را از برقرارى یک رابطه ى ساده و ضرورى ، در حد ادراک خواسته هاى افراد یک خانواده، کوتاه میکند. قطعاً ارائه ى هر اندیشه و نگاه تازه مستلزم صرف زمان مکفى براى ارائه ى آن است که این مهم اجراى نمایش را به تعویق انداخت.
سه روایت از زندگى به نویسندگی یاسمینا رضا ، دراماتورژى علیرضا میرزایى نژاد و کارگردانى ساعده لرستانى و با بازی ساغر عزیزى، بهزاد جاودان فرد، نازنین کریمى و میثاق زارع تا دهم دى ماه به روی صحنه خواهد بود.
دیگر عوامل نمایش عبارتند از: طراح صحنه و نور: سعید یزدانى / طراح لباس: پریدخت عابدین نژاد / طراح گریم: احمد نگهبان / مدیر تبلیغات: مریم شریعتى / منشى صحنه: مریم کى احمد / اجراى دکور: دکونج(گروه طراحان کنج) / دستیار کارگردان: پوریا کاوه / موسیقى: آرمین ناظم / طراح پوستر و بروشور: رضا موسوى / عکاس: کیارش مسیبى / ساخت تصاویر ویدئویى و تیزر :آیدا آب پرور و آرش آب پرور( استودیو لانژ) / روابط عمومى و تبلیغات: گروه هنرى پژواک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *