سیروس همتی با “صبح ب خیر” به تالار سایه می رود


نمایش “صبح ب خیر” به نویسندگی و کارگردانی “سیروس همتی” از چهارشنبه ۱۷ شهریور ۹۵ در تالار سایه مجموعه تاترشهر اجراهای خود را آغاز می کند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی گروه تاتر مانی، نمایش “صبح ب خیر” به نویسندگی و کارگردانی سیروس همتی که تمرینات آماده سازی خود را برای اجرای عمومی این اثر پشت سر می گذارد ازچهارشنبه ۱۷ شهریور ۹۵ در تالار سایه مجموعه تاترشهر روی صحنه می رود.

بنا بر این گزارش این اثر نمایشی هر روز هفته غیر از شنبه ها راس ساعت ۱۹:۳۰ اجرا شده و در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هر هفته دو اجرایی بوده و در دو سانس ساعت ۱۸ و ۱۹:۳۰ میزبان مخاطبان خود بوده و تا اواسط مهرماه روی صحنه می رود.

در این اثر نمایشی، بازیگرانی چون کامبیز امینی، علی برجی، آذر سماواتی، شهرام مسعودی، آزیتا نوری وفا، بهار همتی و نگار همتی ایفای نقش می‌کنند.

از دیگر عوامل این نمایش می توان به طراح صحنه و نور: رضا مهدیزاده، طراح لباس: سهیلا جوادی، طراح گریم: ماریا حاجیها، طراح پوستر و بروشور: مازیار قنبری، عکاس و مشاور رسانه‌ای: محمد وفایی، در گروه کارگردانی، دستیاران کارگردان: پوریا کاوه و نازنین حق بیان (با سپاس از آساره هداوند و محیا علیزاده)، منشی صحنه: بهناز نجفی، مدیر صحنه: کیوان بدری و لیلا خلیلی، مدیر تولید: فرید یوسف پور، دستیار تولید: شهره قربانی نژاد، ساخت تنظیم و انتخاب موسیقی: لیلا نوری، مدیر اجرا: مرتضی برزگرزادگان و حمید ناصر، دوخت لباس: عاطفه سلیمانی، مدیر روابط عمومی: فریبا جدیدی و امور هماهنگی: شهراشوب مفتاحی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *