“شاهزاده و خرس” به تالارهنر می روند


به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی تالار هنر نمایش “شاهزاده و خرس” به نویسندگی و کارگردانی “ماندانا عبقری ” هر شب بجز شنبه ­ها در ساعت ۱۸ میزبان خانواده­ها می­شود.

این نمایش که براساس داستانی با همین نام از “تینا هو” اقتباس شده است، دربارۀ زندگی یک نوجوان اسکیمو است که برای نجات جان شاهزاده خانمی که گرفتار طلسم غرور شده و اسیر ترولهاست به آخر دنیا می­رود و در طی مسیر با اتفاقات بسیاری روبرو می­شود. این پسر اسکیمو در طی مسیر اخلاق  ناپسند خود را ترک کرده و تبدیل به کودکی دانا می­شود.

علیرضا دهقانی مشاور کارگردان است و ماندانا عبقری، احمدعباس زاده، راشین رضایی، پویا شش پری، علی پرویز و محمد معین محرری بازیگران نمایش هستند.

طراحی لباس و صحنه نیز به عهدۀ ماندانا عبقری و رکسانه عبقری است و تنظیم و میکس و مسترینگ موسیقی های نمایش را دانیال استاد عبدالحمید انجام داده که خواننده ی قطعات و آهنگهای نمایش نیز هست.

دیگر عوامل نمایش عبارتند از: دستیار کارگردان: نادیا شاکری. مدیر صحنه: شهراد حسامی. منشی صحنه:سمیه نوحی. عکاس: هلیا شکریه زاده و مسئول روابط عمومی و تبلیغات:روشنک کریمی و روژین ستاری.

نمایش “شاهزاده و خرس” در بهمن و اسفند ۹۷ هر شب بجز شنبه ­ها در تالار هنر برای مخاطب کودک و نوجوان به روی صحنه می­رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *