«شب بازیگر» به دبیری بهزاد فراهانی برگزار می شود


جشن شب بازیگر خانه تئاتر به دبیری بهزاد فراهانی، ۲۶ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ایسنا ، بهزاد فراهانی درباره برگزاری مراسم جشن «شب بازیگر» بیان کرد: این مراسم با کارگردانی حمیدرضا نعیمی در ۲۶ اردیبهشت برگزار خواهد شد، اما مکان آن با توجه به وضعیت تئاترشهر و دیگر مکان‌های مورد نظر هنوز مشخص نیست و در حال بررسی این مساله هستیم.

او با اشاره به مشکلاتی که برای برپایی مراسم هفته بزرگداشت تئاتر در خانه هنرمندان پیش آمده که پیش از این ایرج راد (مدیرعامل خانه تئاتر) هم درباره آن مطالبی را مطرح کرده است، گفت: ما همچنان اعتراض خود را به مدیرعامل محترم خانه هنرمندان نسبت به صنوف تئاتر اعلام می‌کنیم.

فراهانی درباره رویکرد جشن شب بازیگر که در سال‌های گذشته با انتقادهای زیادی از سوی هنرمندان بویژه در بخش داوری روبرو بود، اظهار کرد: امسال کوشش می‌کنیم حداکثر نقدهایی را که وارد شده بود را برطرف کنیم. همچنین در بخش داوری نیز تلاش می‌شود مشکلات کمتری پیش آید، هرچند سلیقه‌های هنری متفاوت است.

حمیدرضا نعیمی که کارگردانی این مراسم را بر عهده دارد نیز به خبرنگار ایسنا، گفت: چگونگی برگزاری این مراسم منوط به این است که طی یکی، دو هفته آینده چه اتفاقاتی می‌افتد و اینکه از نظر مالی چه حمایت‌هایی صورت می‌گیرد.

او تأکید کرد:‌ باید حمایت لازم برای این برنامه صورت گیرد تا یک جشن باشکوه در حوزه بازیگری برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *