«شب در سیاهی چشمان من است» در نوشهر به روی صحنه می رود


گروه تئاتر مولانا نمایش«شب در سیاهی چشمان من است» را به صحنه می برد .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، به همت گروه هنری تئاتر مولانا و مشارکت موسسه فرهنگی هنری نیما یوشیج، نمایش«شب در سیاهی چشمان من است» نوشته افشین رشیدی و به کارگردانی میثم زندی از روز جمعه مورخ ۱۱ مهرماه ۹۳ لغایت چهارشنبه مورخ ۱۶ مهر ۹۳ راس ساعت ۱۵/۱۸عصر در آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نوشهر به روی صحنه می رود.

در این نمایش الهام نوری به عنوان طراح لباس، طراحی گریم، طراحی پوستر و دستیار کارگردان، نیلوفر ترک، صنم شمس ایلی، آزاده شیخ الاسلامی، فائزه سنایی، مینا دلفان، فرشته حسین پور، ثمین بابایی و میترا جوادی به عنوان بازیگر و ویشتاسب شفازند به عنوان متصدی نور و صدا مشغول به فعالیت می باشند.

“افشین رشیدی” نویسنده نمایش«شب در سیاهی چشمان من است»، متولد ۱۳۵۳ در شهرستان ساری و از هنرمندان باسابقه هنرهای نمایشی استان مازندران می باشد. او بیش از ۱۵ نمایش را کارگردانی کرده و هفت فیلم کوتاه ساخته و مقالات و یادداشت های فراوانی از وی در نشریات و سایت های مختلف منعکس شده است. افشین رشیدی از صریح ترین و منتقدترین هنرمندان تئاتر مازندران در طول دو دهه اخیر می باشد.

“میثم زندی”کارگردان نمایش«شب در سیاهی چشمان من است»، متولد ۱۳۵۹ در شهرستان نوشهر و هنرمند و مدرس دانشگاه در رشته هنرهای نمایشی در استان مازندران می باشد. تالیف ۴ کتاب دانشگاهی، کارگردانی بیش از ۲۰ نمایش، نگارش ۹ نمایشنامه، ساخت ۸ فیلم کوتاه، نیمه بلند و مستند، تحقیق و نگارش بیش از ۵۰ مقاله تخصصی و چاپ آن در نشریات و سایت های تخصصی، حضور در سمینارهای ملی و بین المللی به عنوان پژوهشگر و سخنران از اهم فعالیت های او در عرصه هنرهای نمایشی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *