شروع سال جدید با اجرای دو نمایش در ایرانشهر


تماشاخانه ایرانشهر در سال آینده میزبان دو اثر نمایشی “سه روایت از زندگی” به کارگردانی سیما تیرانداز و “سه خواهر” به کارگردانی رضا گوران خواهد بود.

 تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده و جدول اجراهای تماشاخانه ایرانشهر، در ماه‌های آغازین سال جدید نمایش “سه روایت از زندگی مشترک” کاری از سیما تیرانداز در سالن استاد سمندریان و نمایش “سه خواهر” نوشته آنتوان چخوف به کارگردانی رضا گوران در سالن استاد ناظرزاده کرمانی روی صحنه خواهد رفت.

نمایش “سه روایت از زندگی مشترک” که یکی از متن‌های معروف یاسمینا رضا نمایشنامه‌نویس فرانسوی است، که با نقش آفرینی امیرکاوه‌ آهنین جان‌، سیما تیرانداز‌، لیلی رشیدی‌ و رضا مولایی به روابط خانوادگی و رئیس و مرئوسی می‌پردازد.

تا پایان سال جاری نیز سه نمایش “هیپوفیز” کاری از کوروش نریمانی هر شب ساعت ۲۰، نمایش “هراکلس ۵” کاری از ناصر حسینی مهر هر شب ساعت ۱۹:۳۰ و نمایش “بازگشت پسر نافرمان” کاری از علی راضی ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ در دو سالن استاد سمندریان و استاد ناظر زاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به اجرا در می‌آیند.

همچنین با توجه به همکاری تماشاخانه ایرانشهر در سال جاری با سیزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی دانشجویان دارد، نمایشگاه عکس، پوستر و عروسک این جشنواره نیز از۱۰ تا ۱۶ اسفند در سالن انتظار این تماشاخانه برپا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *