افتتاح شغال با حضور جعفر والی و دکتر شهرام خرازی ها/ والی: با دیدن جوان ها می توان به آینده تئاتر امیدوار بود


نمایش “شغال” در اولین شب اجرای خود میزبان استاد جعفر والی و دکتر شهرام خرازی ها بود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال، نمایش “شغال” که در تماشاخانه استاد مشایخی (کاووسیه) به روی صحنه می رود، در اولین شب اجرای خود میزبان جعفر والی و شهرام خرازی ها و علاقمندان به تئاتر بود.

پس از اتمام نمایش، منیژه ستوده، کارگردان و بازیگر نمایش “شغال”، از استاد والی و دکتر خرازی ها به خاطر حضورشان و تماشای نمایش “شغال” تشکر کرد و با احترام به دکتر شهرام خرازی ها نمایش را به استاد جعفر والی تقدیم کرد. سپس از جعفر والی خواست تا به روی صحنه بیاید و چند کلمه ای برای حضار سخن بگوید.

تئاتر فستیوال

جعفر والی در ابتدا برای نمایش “شغال” به منیژه ستوده و همکارانش تبریک گفت و برایشان آرزوی موفقیت کرد. در ادامه گفت: با دیدن شما جوان ها به این باور می سم که گویا اتفاقاتی در تئاتر دارد می افتد و با حضور شما می توان به آینده تئاتر امیدوار بود. واقعا خوشحالم که می بینم عده ای جوان مشغول کار تئاتر هستند و فقط به خاطر عشق این کار را انجام می دهند. خیلی خوب است که به دور از تجمل و بریز و بپاش در این مکان، نمایش خود را به روی صحنه بردید. من هم روزی بر صحنه ی تئاتر بازی کردم، روزی که سال ها از آن گذشته و امروز نوبت شماست. از اینکه مرا برای دیدن این نمایش دعوت کردید واقعا خوشحالم. امیدوارم موفق باشید و کارهایتان روز به روز بهتر و قوی تر شود.تئاتر فستیوال

اعضای گروه نمایش “شغال” همگی از جعفر والی به خاطر حضورش تشکر کردند و سپس با هم عکس یادگاری گرفتند.

نمایش “شغال” به کارگردانی و بازی منیژه ستوده و نویسندگی مهران مقدر مونولوگی است که داستان زندگی زنی را در ۳ اپیزود، از جوانی تا میانسالی به تصویر می کشد.

تئاتر فستیوال

گفتنی است نمایش “شغال” از ۲۵ مرداد در تماشاخانه استاد مشایخی به نشانی خیابان ولیعصر.، تقاطع میرداماد و خیابان قبادیان، خیابان قبادیان، پلاک ۵۳، تماشاخانه استاد مشایخی برای علاقمندان اجرا می شود .

يک نظر ثبت شده است .

  1. روحی گفت:

    خدا رو شکر حال استاد والی خوب شده؟
    توی عکس که خیلی سرحالن.
    سلامت باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *