روایت عاشقانه فریدون، زال و فرهاد در پردیس تئاتر تهران


نمایش “عاشقانه فرهاد” به طراحی و کارگردانی کیا ثلاثی از ۲۹ مردادماه در تماشاخانه استاد رشیدی پردیس تئاتر تهران به روی صحنه می‌رود.

تئاتر فستیوال
به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، نمایش “عاشقانه فرهاد” به نویسندگی و ترانه‌سرایی حسین زنگنه و کارگردانی کیا ثلاثی از ۲۹ مردادماه ساعت ۲۱ در تماشاخانه استاد رشیدی پردیس تئاتر تهران به روی صحنه می‌رود.

این نمایش فیزیکال یک سه‌گانه است که عاشقانه فریدون، زال و فرهاد را روایت می‌کند. این نمایش در عین حال روایتی موزیکال دارد که بدن به مثابه یک عروسک در دنیای فانتزی داستانها را روایت می‌کند. داستانهای این نمایش برگرفته از شاهنامه و خسرو و شیرین است.

در این اثر  قاسم زارع به عنوان مشاور کارگردان حضور دارند و بازیگرانی چون پردیس زارع دنیا روحانی سعید وفایی کیا ثلاثی ایفای نقش می‌کنند.

سایر عوامل این اثر عبارتند از: نوازندگان: نگین سمایی، عادله لطفی، فرزام زمانی و رضا فانید، دستیار کارگردان: پریما کفافی، طراح حرکت و نور: کیا ثلاثی، مشاور طراحی حرکت: آرش رضایی، طراح ماسک و لباس: بتسابه نعیمایی، طراح گرافیک: پردیس زارع، عکس و تیزر: زهرا جمشیدی و تبلیغات مجازی: یاسمن طاهری.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *