فراخوان بخش دانشگاهی جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع)


فراخوان کمیته هنری بخش دانشگاهی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) منتشر شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، فراخوان کمیته هنری بخش دانشگاهی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) در پنج بخش هنرهای تجسمی، هنرهای سنتی و کاربردی، هنرهای نمایشی، هنرهای موسیقایی و مطالعات هنر منتشر شد.

بخش دانشگاهی این جشنواره، امسال به نحوی متفاوت از سال گذشته به صورت یکپارچه و ملی کار خود را آغاز کرده است. یکی از مهم‌ترین رویدادهای این دوره در بخش کمیته هنری این است که برای اولین بار به صورت جامع در تمامی رشته‌های هنری با رویکردی نوین برگزار می‌گردد.

گستردگی این جشنواره موجب شده است تا چهار دانشگاه هنر کشور برای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره به همکاری با یکدیگر بپردازند. دانشگاه هنر تهران، دانشگاه هنر اصفهان، دانشگاه هنر اسلامی تبریز و دانشگاه هنر شیراز امسال گردهم آمده‌اند تا در بستر فضای آکادمیک با بهره‌گیری از تجربه اساتید و روحیه پویای دانشجویی، پلی تازه بین هنر و آموزه‌های هشتمین پیشوای شیعیان، که همواره بر حضور مؤثر اجتماعی و نواندیشی تأکید داشته‌اند، ایجاد نمایند.

دبیرخانه کمیته هنری چهاردهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) تا تاریخ ۲۵ مهرماه سال جاری پذیرای آثار دانشجویان هنرمند است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *