فراخوان مسابقه طراحی پوستر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان


ستاد جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان طراحی پوستر بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان را به مسابقه گذاشت.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، ستاد جشنواره به منظور بهره‌مندی از حضور هنرمندان خلاق و طرح‌های نو و بدیع طراحی پوستر جشنواره بیست و دوم را با فراخوان عمومی و دعوت از هنرمندان طراح و گرافیست به شکل مسابقه برگزار خواهد کرد.

بر اساس فراخوان هنرمندان سراسر کشور می‌توانند با توجه به شعار جشنواره «بچه‌های امروز، تماشاگران خلاق» و مضامین فراخوان جشنواره شامل اخلاق و سنت اسلامی، فرهنگ اصیل ایرانی، خانواده، نشاط و امید در فضای جامعه و نسل آینده، آثار خود را برای شرکت در مسابقه ارائه کنند.

در این فراخوان آمده است محدودیتی در ارائه تعداد اثر وجود ندارد و طرح‌های پیشنهادی باید در ابعاد پنجاه در هفتاد طراحی و ارسال شود. از طراحان خواسته شده است اثر ارائه شده با تکنیک و شیوه آزاد و به صورت فایل tiff cmyk ۳۰۰dpi روی لوح فشرده به همراه تصویر A۴ رنگی ارسال شود.

علاقه مندان می‌توانند با مطالعه دقیق فراخوان تا تاریخ دوم مرداد آثار خود را به ستاد جشنواره  به آدرس همدان، بولوار بعثت، جنب پارک مردم، مجتمع فرهتگی سینمایی شهید آوینی، دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان کدپستی: ۶۵۹۶۱۳۳۶۳۴ ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *