فراخوان مسابقه طراحی پوستر جشنواره تئاتر «مریوان»


فراخوان شرکت در مسابقه طراحی پوستر جشنواره تئاتر «مریوان» منتشر شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، ستاد برگزاری دهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان از هنرمندان گرافیک و طراحان پوستر نمایش سراسر کشور برای طراحی پوستر جشنواره دعوت می کند.

هنرمندان عرصه گرافیک سراسر کشور می توانند پوستر طراحی شده خود را با توجه و تأکید بر ویژگی های نمایش­ خیابانی و گونه های متفاوت این هنر جهت ارزیابی به دبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان ارسال کند.

 هر شرکت کننده می تواند حد اکثر سه اثر به دبیرخانه ارسال کند.  پوسترها در اندازه ۵۰ در ۷۰ طراحی شوند.  تکنیک و شیوه اجرای آثار آزاد است.

 آثار باید به صورت فایلTIFF CMYK , ۳۰۰dpi  بر روی لوح فشرده همراه با یک نسخه پرینترنگی و تکمیل تقاضانامه شرکت در مسابقه  به دبیرخانه دائمی جشنواره ارسال شود.

 درج نام و مشخصات شرکت کنندگان بر روی لوح فشرده الزامی است. پوستر برگزیده ضمن دریافت جایزه ویژه نقدی به عنوان پوستر دهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان استفاده و چاپ می شود. از بین آثار ارسالی به سه اثر جوایزی تعلق می گیرد و ۳۰ اثر نیز برای حضور در نمایشگاه پوستر جشنواره انتخاب می شوند.

دبیرخانه جشنواره حق استفاده از آثار منتخب را برای چاپ کتاب، برگزاری نمایشگاه و استفاده در اقلام تبلیغاتی با ذکر نام صاحب اثر، برای خود محفوظ می داند.

 آخرین مهلت دریافت آثار ۲۰ تیر ماه ۱۳۹۴ است و شرکت‌کنندگان می توانند آثارشان را به آدرس کردستان، مریوان، بلوار فرهنگ، مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیرخانه دائمی دهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان- کد پستی: ۶۶۷۱۷۴۳۱۷۳ ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *