فراخوان ثبت نام کارگاه های تخصصی صدا، نور  و تئاتر تکنولوژیک جشنواره تئاتر فجر


 دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر فراخوان ثبت نام سه کارگاه تخصصی صدا، نور و تئاتر تکنولوژیک را اعلام کرد.
تئاتر فستیوال
به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ستاد خبری روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، دبیرخانه جشنواره در اطلاعیه ای اعلام کرد: تصویر صحنه و ساختار دیداری و شنیداری آن یکی از  ویژگی های تئاتر روز جهان است و بی گمان بدون شناختن کاربردها ، گنجایش ها و راهکارهای لازم در این زمینه آفرینش های اجرایی کامل نخواهند شد. دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با نگاه به نیاز های موجود و اهمیت دانش افزایی برای طراحان و دست اندر کاران نور و صدا و نیز طراحان صحنه ، مدرسان و سایر علاقه مندان  در همین زمینه کارگاه های نور ، صدا و نیز تئاتر تکنولوژیک را برگزار می کند.
بر پایه این گزارش، کارگاههای یاد شده با تدریس اساتید به نام و شناخته شده کشور ایتالیا از روز سه شنبه اول دیماه آغاز و تا روز پنج شنبه دهم دیماه ادامه خواهد داشت.
گزارش ستاد خبری روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر می افزاید: برنامه کارگاههای سه گانه به این شرح است:
۱-کارگاه نور                                از ۱ تا ۳ دی ماه           مدرس : مارکو دِ آمیکو
۲-کارگاه صدا                               از ۳ تا ۶ دی ماه           مدرس : مائورو  بوتافاوا
۳-کارگاه تئاتر تکنولوژیک                از ۷ تا ۱۰ دی ماه         مدرس : والنتینا  والنتینی
 
* همچنین بر اساس اعلام دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر،شرایط ثبت نام در کارگاه ها به این شرح است:
۱-سابقه تخصصی ، کاری یا تدریس در یکی از زمینه های بالا . نور پردازان ، صدا برداران ، طراحان صحنه و مدرسان در اولویت قرار دارند.
۲- دانشجویان رشته های نمایشی با گرایش طراحی صحنه و یا داشتن سوابق مفید در زمینه نورپردازی ، صدابرداری ، مالتی مدیا ، اینستالیشن  آرت و… .
۳- با توجه به محدودیت ظرفیت کارگاه ها ضرورت های موجود در امر آموزش و لزوم بهرمندی دست اندر کاران نمایشی از امکان فراهم شده ، درخواست می شود هر شرکت کننده صرفا یک کارگاه را انتخاب کند.
۴-روند ثبت نام : مرحله اول:
 الف)کارگاه نور: مهلت ارسال سوابق تحصیلی ، کاری و تجربیات به نشانی Fadjrworkshop34@gmail.com  تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۱۳۹۴/۹/۲۵ است.
ب)کارگاه صدا : از ۱۳۹۴/۹/۲۳  تا ۱۳۹۴/۹/۲۸ مرحله نخست ثبت نام همانند کارگاه نور انجام می شود.
ج)کارگاه تئاتر تکنولوژیک : از ۱۳۹۴/۹/۲۸  تا  ۱۳۹۴/۱۰/۳ مرحله نخست ثبت نام همانند کارگاه نور انجام می شود.
۵- پس از بررسی مدارک نتیجه از طریق پست الکترونیکی به اطلاع درخواست کنندگان می رسد
سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری سعید اسدی برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *