فرزانه کابلی تالار وحدت را قرق می کند


فرزانه کابلی‌ نمایش «همه جای ایران سرای من است» که کاری تلفیقی از نمایش‌های محلی و فولکلوریک استان‌های مختلف است را ویژه بانوان به صحنه می‌برد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال، این هنرمند تئاتر ایسنا،‌ گفت: این نمایش با همراهی کانون‌های محلی استان‌های مختلف اجرا می‌شود.

او با اشاره به هدفش از این اجرا ادامه داد: در این نمایش به دنبال اجرای زبان‌ها دور افتاده به شکل موسیقی و همچنین تلفیق حرکات و سازهای کلاسیک کردی‌، لری و استان‌های دیگر بودم.

کابلی همچنین تصریح کرد: متن این نمایش نوشته آقای هادی مرزبان است که قصه زیبایی دارد و مخاطبان از کودک پنج ساله و خانم‌های جوان و مسن می‌توانند با آن ارتباط برقرار کنند.

این بازیگر نمایش «همه جای ایران سرای من است» را کاری عظیم و فاخر توصیف کرد و ادامه داد: لباس‌های زیبا و موسیقی‌های متنوعی از بزرگان موسیقی استان‌های مختلف در این کار حضور دارد و من بسیار افتخار می‌کنم که کشور ما از نظر فرهنگ فولکلوریک و سنت اینقدر قوی است.

کابلی با اشاره به اجرای محدود این نمایش در تالار وحدت گفت: ما تنها دو اجرا در تالار وحدت خواهیم داشت ولی در صورت استقبال تماشاگران امکان تمدید آن وجود دارد.

 نمایش «همه جای ایران سرای من است» روزهای ۶ و۷ شهریور ماه ساعت ۱۵ در تالار وحدت ویژه بانون اجرا می‌شود.

در این نمایش هنرمندانی به عنوان بازیگر حضور دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به لیلی قنبرزاده‌، ساقی بختیاری‌، سپیده بختیاری‌، شبناز شجاعی‌، ستاره گلستانی‌، هوریه خواجوی‌، لیلی قرچه داغی‌، مهتاب مترجمی‌، مایا جزایری پردیس زارع‌ و… اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *