آمار فروش «یک روز تابستانی» و «خاموشی دریا»/ آغاز ۲ نمایش جدید در ایرانشهر


نمایش‌های «یک روز تابستانی» به کارگردانی پارسا پیروز فر و «خاموشی دریا» به کارگردانی نیما دهقان در سالن دکتر ناظر زاده کرمانی با ۱۹ هزار مخاطب در این مجموعه به اجراهای خود پایان دادند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، نمایش‌های «یک روز تابستانی» به کارگردانی پارسا پیروز فر با ۱۴ هزار و ۵۵۸ مخاطب و «خاموشی دریا» به کارگردانی نیما دهقان با ۴ هزار ۸۹ مخاطب به اجرای عمومی خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان دادند.

نمایش «یک روز تابستانی» به کارگردانی پارسای پیروز فر در ۶۱ اجرای خودپذیرای ۱۴ هزار و ۵۵۸ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۱۶۴۶ مخاطب با بلیت ۴۰ هزارتومانی و ۱۱۹۹۷  مخاطب با بلیت ۵۰  هزارتومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد ۹۱۵ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «یک روز تابستانی» طی ۶۱ اجرا مبلغ ۶۶۵ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان بوده است.

نمایش «خاموشی دریا» به کارگردانی نیما دهقان نیز در ۲۶ اجرای خودپذیرای ۴ هزار و ۸۹ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۱۵۲۸ مخاطب با بلیت‌های ۲۰، ۲۵ و ۳۰ هزارتومانی و ۲۰۷۱ مخاطب با بلیت‌های ۳۵ و ۴۰ هزارتومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد ۴۹۰ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «خاموشی دریا» طی ۲۶ اجرا مبلغ ۱۲۱ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان بوده است.

«آدم کش» و «شازده کوچولو» در ایرانشهر 

نمایش‌های «آدم کش» به کارگردانی زری اماد و «شازده کوچولو» به کارگردانی مصطفی قربان پور شامگاه دوشنبه ۲۹ مردادماه به ترتیب در ساعت‌های ۱۹:۳۰ و ۲۱:۳۰ اجراهای عمومی خود را در سالن دکتر ناظر زاده کرمانی این مجموعه آغاز کردند.

نمایش‌های «شازده کوچولو» با مشاوره مسعود کرامتی و با بازی بهناز جعفری، مسعود کرامتی و کیکاووس یاکیده و «آدم کش» با بازی اتابک نادری، مجید سعیدی، محمود موسوی، مسعود رحیم‌پور، زری اماد و میلاد ثقفی مطابق با برنامه زمان‌بندی‌شده تا روز یکشنبه ۲۵ شهریورماه در این مجموعه تئاتری به صحنه می‌روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *