مدیر روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر منصوب شد


فهیمه پناه آذر به عنوان مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر منصوب شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، با حکم سعید اسدی دبیر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر فهیمه پناه آذر به عنوان مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی این جشنواره منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

«فرهیخته گرامی سرکار خانم پناه آذر

با سلام و احترام

برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر فجر به عنوان  بزرگترین رویداد سالانه تئاتر ایران نیازمند دانش، کوشش و کارآمدی هنرمندان، مدیران و کارشناسان خبره ای است که جایگاه شایسته و منزلت گرانقدر و متناسب با نام ایران عزیز را  به این رخداد گرامی ببخشند.

کوششی و کارآمدی و توانایی که از سرکارعالی توقع می رود، اعتلاء و درخشش سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را نوید خواهد داد.

با توجه به دانش، تعهد و تجارب ارزشمند سرکارعالی به عنوان «مدیر روابط عمومی  و اطلاع رسانی» سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب می شود.

برقراری ارتباط مؤثر دبیرخانه جشنواره و رسانه ها؛ به کارگیری نیروهای متخصص در متجلی ساختن ویژگی ها، برنامه ها و فرآیند برگزاری جشنواره در قالب اخبار، گزارش و مصاحبه ها؛ نظارت بر تهیه محتوای مناسب و قابل انتشار در جراید، نشریات و خبرگزاری ها؛ رصد بازتاب رویدادهای گوناگون مرتبط جشنواره در مطبوعات و فضای مجازی؛ ساماندهی و  ارتباط مؤثر جشنواره با مخاطبان با بهره گیری از تمامی ظرفیت های رسانه ای و شبکه های اجتماعی و تهیه و نظارت بر درونمایه تارنمای رسمی جشنواره از جمله وظایف این بخش به شمار می رود.

امید است در سایه مهربانی و یاری خداوند توانا، با به کار گیری دانش و مهارت حرفه ای در ارتقا بخشی کیفی به این دوره جشنواره پیروز و توانمند باشید.

سعید اسدی

دبیر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *