انتصاب مدیر مسابقه و نمایشگاه پوستر و هویت بصری جشنواره تئاتر فجر


سعید اسدی دبیر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، طی حکمی ابراهیم حسینی را به عنوان مدیر مسابقه و نمایشگاه پوستر و هویت بصری جشنواره معرفی کرد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، ابراهیم حسینی از گرافیست ها و عکاسان  خلاق و با تجربه عرصه حرفه ای تئاتر کشور که  مدیریت ۶ دوره مسابقه پوستر تئاتر فجر  را برعهده داشته به عنوان مدیر مسابقه و نمایشگاه پوستر و هویت بصری  سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شد.

در حکم انتصاب حسینی، تنظیم فراخوان تخصصی بخش پوستر و هویت بصری  و ارائه به دبیرخانه جهت اعلام عمومی، تهیه فرم ویژه بخش پوستر و هویت بصری جهت ثبت آثار در دبیرخانه، معرفی گروه داوری به دبیر جشنواره، پیگیری و نظارت بر فرآیند انتخاب آثار برگزیده، تعیین شیوه نامه داوری آثار و پیگیری آماده سازی  چاپ و انتشار مطلوب آثار با هماهنگی دبیرخانه در قالب  کتاب پوسترهای برگزیده و پیگیری، هماهنگی و برگزاری نمایشگاه پوستر و هویت بصری به نحو شایسته در ایام جشنواره از جمله نکات مورد تأکید در مدیریت بهینه این بخش ذکر شده است.

توجه و تقویت بخش هویت بصری به عنوان بخشی نوپا جهت هویت یابی گروه های نمایشی به لحاظ بصری و گرافیکی از جمله موارد مورد تاکید دبیر جشنواره است.

ابراهیم حسینی که  فعالیت خود در زمینه عکاسی و گرافیک را  از سال ۷۵ شروع کرده و تا به حال طراحی پوستر بیش از ۴۰ رویداد فرهنگی و هنری را برعهده داشته، مدیریت این بخش از جشنواره را عهده دار شد. او تدریس در دانشگاه علمی و کاربردی، مدیریت یک دوره مسابقه عکس جشنواره بین المللی تئاتر فجر  و دبیری بخش جنبی دهمین دوسالانه پوستر تهران و مدیریت هنری بیش از ۱۰ جشنواره فرهنگی و هنری را در کارنامه خود دارد.

سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری سعید اسدی یکم تا دوازدهم بهمن ماه ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *